Kdo je to?
Kdo je Martin Vondrášek? Životopis Martin Vondrášek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Martin Vondrášek

Kdo je Martin Vondrášek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, politika

Martin Vondrášek je český policista, od roku 2022 policejní prezident.
Vystudoval Policejní akademii České republiky v Praze a Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity. Získal titul Mgr. Také studoval na Středoevropské policejní akademii.
V průběhu kariéry rychle postupoval na policejním žebříčku nahoru. Od roku 2008 působil jako náměstek ředitele v Náchodě, později se přesunul do Prahy, kde od roku 2011 vedl pražskou policii. Od roku 2014 do roku 2022 působil jako první náměstek policejního prezidenta a v dubnu 2022 (za vlády Petra Fialy) se policejním prezidentem stal on sám. Od roku 2020 má hodnost generálmajora.
Prezident Miloš Zeman mu udělil medaili za Zásluhy.Kdo je Martin Vondrášek? Životopis Martin Vondrášek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politika

Základní údaje o osobě Martin Vondrášek

Národnost: česká
Datum narození: 1. srpna 1973
Místo narození: Broumov

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Vondrášek s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Demonstrace? Znáte termín OT? Vzpomněli byste si co označuje výraz Živáňská pečeně? Víte, co je to Tygří ořech?

Klíčová slova: život, místo narození, biografie, wiki, politika, životopis, zajímavosti, kde se narodil Martin Vondrášek?, popis, narození, kdo je Martin Vondrášek?, národnost, lexikon, Martin Vondrášek, informace, wikipedie

Pojem Martin Vondrášek je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Martin Vondrášek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít Martin Vondrášek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Martin Vondrášek ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Martin Vondrášek ve Wikislovníku

Najít termín Martin Vondrášek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Vondrášek například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Vondrášek

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Martin Vondrášek? Kdy se narodil Martin Vondrášek? Kde se narodil Martin Vondrášek? Martin Vondrášek se nachází v kategorii Politika

Kategorie politika, poslanec, martin Vondrášek, ilustrační obrázek

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste též najít informace osobnost, osobu, člověka Martin Vondrášek řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Vondrášek i v jiné kategorii než je politika.