Kdo je to?
Kdo je to, byl Náměstek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náměstek? Lidé, profese

Kdo je to Náměstek?

Co znamená a jaký je význam slova Náměstek?

Náměstek je pozice vysokoškolsky vzdělaného vedoucího pracovníka, velmi často ve státní správě. Je zodpovědný za chod, řízení a kontrolu činnosti odboru, který je mu svěřen. Stará se o hladký průběh práce úseku, spolupracuje na tvorbě dokumentů, které vyžadují nadřízené orgány.
Pokud se na jeho úseku vyskytnou stížnosti, musí náměstek zkontrolovat za jejich vyřízení v zákonné lhůtě.Kdo je to, byl Náměstek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Náměstek? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Náměstek? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Úvěrový podvod? Znáte pojem Konfitování? Pamatujete si definici pojmu Alter ego? Vzpomenete si na definici slova Proforma faktura?

Klíčová slova: kdo je Náměstek?, definice, popis, informace, termín, Náměstek, heslo, etymologie, odborný výraz, wiki, vysvětlení, význam pojmu, profese, kdo to je, co je to Náměstek?, popis

Pojem Náměstek je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Náměstek lze najít v následujících zdrojích

Hledat slovo Náměstek na Google.cz

Vyhledat slovo Náměstek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Náměstek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Náměstek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Náměstek například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Náměstek

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Náměstek? Kdo to byl Náměstek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Náměstek? Definice pojmu Náměstek je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Náměstek hledat i v jiných kategoriích (než profese).