Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Warren Buffett s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kmitočet? Víte co je Týrání zvířat? Znáte pojem Trailer? Vzpomněli byste si co označuje výraz Aspartam?

Klíčová slova: co znamená, etymologie, vysvětlení, slovo, význam slova, synonymum, kdo to je, podnikání, popis, význam, Warren Buffett, lexikon, formulace, termín, odborný výraz, wiki

Pojem Warren Buffett je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warren Buffett ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Warren Buffett ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Warren Buffett v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Warren Buffett ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Warren Buffett například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Životopis, kdo je Warren Buffett? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett se nachází v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Warren Buffett dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.