Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Tento text (Warren Buffett) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Ztracené bednění? Znáte pojem Podíl? Znáte pojem Osmifinále? Vzpomenete si na definici slova Nihilismus?

Klíčová slova: formulace, etymologie, význam slova, přesný význam, původ slova, význam, termín, význam pojmu, co je to Warren Buffett?, Warren Buffett, přesný výraz, vysvětlení, odborný výraz, pojem, lexikon, informace

Pojem Warren Buffett je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Warren Buffett ve Wikipedii

Hledat pojem Warren Buffett ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Warren Buffett ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Warren Buffett ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Warren Buffett například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Warren Buffett? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett je v sekci podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Warren Buffett třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.