Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Popis osobnosti Warren Buffett můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Konvertoplán? Víte co je Kapustňák? Znáte pojem Žinylka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Umami?

Klíčová slova: Warren Buffett, přesný význam, význam slova, heslo, popis, definice, lexikon, kdo je Warren Buffett?, co znamená, význam, původ slova, co je to Warren Buffett?, pojem, synonymum, význam pojmu, slovo

Pojem Warren Buffett je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat heslo Warren Buffett ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warren Buffett ve Wikimedia Commons

Najít termín Warren Buffett ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Warren Buffett na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Warren Buffett například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Warren Buffett

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett se nachází v sekci podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Warren Buffett dejme tomu např. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.