Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Warren Buffett? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kmitočet? Znáte definici termínu Elevace? Znáte pojem Trailer? Pamatujete si definici pojmu Piloxing?

Klíčová slova: význam slova, slovo, wiki, kdo to je, význam pojmu, podnikání, odborný výraz, přesný výraz, heslo, popis, popis, co je to Warren Buffett?, Warren Buffett, synonymum, formulace, přesný význam

Pojem Warren Buffett je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Warren Buffett na Youtube

Zkusit najít slovo Warren Buffett ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Warren Buffett ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warren Buffett ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Warren Buffett například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Warren Buffett

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett je v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Warren Buffett např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.