Kdo je to?
Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Warren Buffett?

Kdo je to Warren Buffett? Stručný životopis

Warren Buffett je americký podnikatel, miliardář a také známý filantrop. Svými investicemi a úspěšným obchodováním si získal přezdívky Zázrak nebo Věštec z Omahy. Zařadil se mezi stovku nejvlivnějších lidí na celém světě a několik let byl i nejbohatším člověkem světa.
Warren Buffet je největším akcionářem firem Berkshire Hathaway a také výkonným ředitelem.Kdo je to Warren Buffett? Životopis Warren Buffett, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Warren Buffett

Národnost: USA
Datum narození: 30. srpna 1930
Místo narození: Omaha

Líbí se stručný životopis s osobou Warren Buffett? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Konvertoplán? Znáte pojem Karneval? Znáte pojem Žinylka? Vzpomenete si na definici slova Sarkasmus?

Klíčová slova: význam slova, pojem, co je to Warren Buffett?, informace, wiki, co znamená, podnikání, slovo, přesný význam, formulace, definice, popis, kdo to je, kdo je Warren Buffett?, termín, synonymum

Pojem Warren Buffett je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Warren Buffett ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Warren Buffett ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Warren Buffett na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Warren Buffett ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Warren Buffett například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Biografie, životopis, kdo je to Warren Buffett?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Warren Buffett? Kdo to byl Warren Buffett? Kdy se narodil Warren Buffett? Kde se narodil Warren Buffett? Warren Buffett je v kategorii podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Warren Buffett řekněme třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Warren Buffett i v jiné kategorii než je podnikání.