Kdo je to?
Kdo je Tomáš Kraus? Životopis Tomáš Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Tomáš Kraus

Kdo je Tomáš Kraus? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Moderátor Tomáš Kraus, který svou kariéru odstartoval jako DJ se svou Rebel show, v roce 2000 nastoupil do rádia Kiss proton v Plzni, kde po celé čtyři roky působil v ranní show. Poté odešel na stanici Frekvence 1, kde moderoval úspěšný pořad Rande.
Krausovo Rande lámalo rekordy poslechovosti. Jelikož smyslem relace bylo zprostředkovávat milostné kontakty mezi posluchači, dopomohlo k nalezení lásky mnoha lidem. Za dobu, kdy mohli posluchači slýchat Rande ze svých rádií byly dokonce zaznamenány čtyři svatby párů, kteří se seznámila právě díky tomuto pořadu.
Úspěchy v Rande ale Tomáše Krause nakonec odvedly pryč. Zaujal totiž tehdejší ředitelku rádia Frekvence 1 Barboru Tachecí, která mu nabídla možnost moderovat ranní show. Této příležitosti se nadšený Kraus chopil a dva roky setrval u pořadu Krásné ráno národe.
Okolo roku 2008 si zjevně Kraus řekl, že rádia už bylo dost, a že touží po větším kariérním posunu. Od rádia, kde mohli lidé pouze slyšet jeho hlas, se tedy přesunul k televizi. Stal se Hvězdným reportérem na Nova Cinema.
Jakmile se jednou dostal na televizní obrazovky, bylo snazší se v tomto světě nadále pohybovat. Z televizní stanice Nova se přesunul ke konkurenci. V roce 2013 začal vystupovat jako součást týmu pořadu VIP, bulvární zpravodajské relace.
Ještě v srpnu téhož roku se spolu s kolegyní Monikou Zajícovou účastnil v roli moderátora reality show nová éra Vyvolených, respektive Zpráv z Vily. Tento pokus však televizi příliš nevyšel a po pouhých několika měsících byl projekt ukončen. Zprávy z Vily tak nahradily Divácké zprávy, kde opět mohou diváci pravidelně vídat stejnou moderátorskou dvojici.
Byl účastníkem dobrodružné reality show Pevnost Boyard.
Tomáš Kraus vystupuje jako moderátor i na soukromých akcích po celé České republice. Poslední televizí, která do jeho „sbírky“ přibyla, a na které jej mohou diváci v současnosti vídat je CNN, kde moderuje CNN Prima News. Je rovněž programovým ředitelem pivního festivalu Vesuf.cz.Kdo je Tomáš Kraus? Životopis Tomáš Kraus, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Tomáš Kraus

Národnost: česká
Datum narození: 12. července 1976
Místo narození: Plzeň

Tento text (Tomáš Kraus) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích, jako jsou Facebook, Pinterest, síť X (dříve Twitter), Reddit apod.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu IMEI? Rozumíte pojmu Citace? Znáte definici termínu Sádrokarton? Znáte pojem Elementární?

Klíčová slova: lexikon, zajímavosti, vysvětlení, wikipedie, národnost, herectví, osobnosti, kdy se narodil Tomáš Kraus?, život, biografie, herectví, narození, informace, životopis, wiki, místo narození

Pojem Tomáš Kraus je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Tomáš Kraus ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Tomáš Kraus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Tomáš Kraus ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Tomáš Kraus ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Kraus ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Kraus například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Tomáš Kraus? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Tomáš Kraus? Kdy se narodil Tomáš Kraus? Kde se narodil Tomáš Kraus? Tomáš Kraus je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. Přesto se však může stát, že zde objevíte chybu nebo překlep. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Tomáš Kraus dejme tomu například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Kraus i v jiné kategorii než je herectví.