Kdo je to?
Kdo je Leo Beránek? Životopis Leo Beránek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Leo Beránek

Kdo je Leo Beránek? Životopis, informace, biografie, hudba

Leo Beránek je český raper, kontroverzní osobnost českého showbyznysu.
V roce 2012 se stal účinkujícím v reality show Hotel Paradise. V showbyznysu se mu zřejmě zalíbilo, a tak se rozhodl, že se vydá na hudební dráhu a začne rapovat.
Ještě v roce 2012 tak vydal své první album s názvem Nová doba. Jeho hudba a klipy se rychle šířily po internetu a našly si řadu fanoušků, hudební kritikou však Leo Beránek nebyl příliš přijímán, dostal dokonce anticenu Zlatý David.
Život a kariéru Leo Beránka doprovází řada konfliktů se zákonem, hlavně kvůli jeho násilnické povaze. Za napadení dostal v roce 2013 roční trest vězení, v roce 2018 si za další násilný útok odnesl od soudu trest šest let odnětí svobody.
Pobyt ve vězení jeho hudební kariéru na čas přerušil, v roce 2021 se však k rapu vrátil a vydal singl Kluci z Basy.
Jeho otcem je Leo Beránek starší, česku milionář, též známý kontroverzemi.Kdo je Leo Beránek? Životopis Leo Beránek, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Leo Beránek

Národnost: česká
Datum narození: 21. června 1990
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Leo Beránek sdílet s ostatnímina veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Dokovací stanice? Znáte termín Pofidérní? Znáte termín Tantra? Víte, co je to Trestní oznámení?

Klíčová slova: informace, osobnosti, popis, životopis, Leo Beránek, datum narození, kde se narodil Leo Beránek?, biografie, Leo Beránek, místo narození, narození, wikipedie, život, hudba, národnost, vysvětlení

Pojem Leo Beránek je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Leo Beránek hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leo Beránek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Leo Beránek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Leo Beránek na Google.cz

Vyhledat výraz Leo Beránek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Leo Beránek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Leo Beránek například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Leo Beránek? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Leo Beránek? Kdy se narodil Leo Beránek? Kde se narodil Leo Beránek? Leo Beránek patří do kategorie Hudba

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za úplnost, pravdivost či aktuálnost informací na těchto webových stránkách. Informace nemohou být pravidelně updatovány, proto mohou být zastaralé, neplatné, neaktuální či nepřesné. Můžete též zkusit najít informace osobnost, osobu, člověka Leo Beránek dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leo Beránek i v jiné kategorii než je hudba.