Kdo je to?
Kdo je Benjamin Fulford? Životopis Benjamin Fulford, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Benjamin Fulford?

Kdo je Benjamin Fulford? Životopis, informace, biografie, novináři

Benjamin Fulford je novinář a internetový podnikatel publikující zprávy a komentáře primárně v médiích dezinformačního charakteru, především na internetu.
Benjamin Fulford předkládá svým čtenářům teorie, podle nichž je svět ovládán skupinou mocných jedinců a lidstvo je obelháváno a kvůli spiknutí směřuje k Novému světovému řádu, který jej má za cíl zotročit. V jeho textech se objevuje antisemitismus a za tvůrce zmíněného spiknutí považuje Fulford kromě Židů také svobodné zednáře a ilumináty.
Benjamin Fulford píše anglicky, nicméně jeho články bývají na českých dezinformačních webech často překládány do češtiny.
Své texty publikuje na vlastních webových stránkách, kde také uvádí, že pochází z Kanady, vystudoval na několika světových univerzitách a že své informace čerpá z širokého okruhu zdrojů, zahrnující například CIA, KGB, Mossad či dokonce čínskou vládu. Údajně je také autorem několika knih, která vyšly v Japonsku.Kdo je Benjamin Fulford? Životopis Benjamin Fulford, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Benjamin Fulford

Národnost: kanadská (?)

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Benjamin Fulford s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Odpočet DPH? Víte co je Mexická káva? Vzpomněli byste si na význam slova Grotta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ekzém?

Klíčová slova: Benjamin Fulford, kdo je Benjamin Fulford?, Benjamin Fulford, novináři, osobnosti, informace, lexikon, životopis, vysvětlení, novináři, biografie, osobnost, wikipedie, wiki, národnost, popis

Pojem Benjamin Fulford je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Benjamin Fulford ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Benjamin Fulford ve Wikipedii

Najít termín Benjamin Fulford ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Fulford ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Benjamin Fulford ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Fulford například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Yahoo.com nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Benjamin Fulford?

Právě jste zjistili Kdo je to Benjamin Fulford? Benjamin Fulford je v kategorii Novináři

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Benjamin Fulford řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Fulford i v jiné kategorii než je novináři.