Kdo je to?
Kdo je Benjamin Fulford? Životopis Benjamin Fulford, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Benjamin Fulford?

Kdo je Benjamin Fulford? Životopis, informace, biografie, novináři

Benjamin Fulford je novinář a internetový podnikatel publikující zprávy a komentáře primárně v médiích dezinformačního charakteru, především na internetu.
Benjamin Fulford předkládá svým čtenářům teorie, podle nichž je svět ovládán skupinou mocných jedinců a lidstvo je obelháváno a kvůli spiknutí směřuje k Novému světovému řádu, který jej má za cíl zotročit. V jeho textech se objevuje antisemitismus a za tvůrce zmíněného spiknutí považuje Fulford kromě Židů také svobodné zednáře a ilumináty.
Benjamin Fulford píše anglicky, nicméně jeho články bývají na českých dezinformačních webech často překládány do češtiny.
Své texty publikuje na vlastních webových stránkách, kde také uvádí, že pochází z Kanady, vystudoval na několika světových univerzitách a že své informace čerpá z širokého okruhu zdrojů, zahrnující například CIA, KGB, Mossad či dokonce čínskou vládu. Údajně je také autorem několika knih, která vyšly v Japonsku.Kdo je Benjamin Fulford? Životopis Benjamin Fulford, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Základní údaje o osobě Benjamin Fulford

Národnost: kanadská (?)

Zaujala vás biografie osobnosti Benjamin Fulford? Potom se podělte s blízkými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Odpočet DPH? Znáte pojem Bulgur? Vzpomněli byste si na význam slova cv? Vzpomenete si na definici slova Půlnoční mše?

Klíčová slova: život, národnost, novináři, informace, Benjamin Fulford, vysvětlení, Benjamin Fulford, životopis, biografie, novináři, wikipedie, osobnost, kdo je Benjamin Fulford?, popis, osobnosti, lexikon

Pojem Benjamin Fulford je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít frázi Benjamin Fulford ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Benjamin Fulford ve Wikislovníku

Najít termín Benjamin Fulford ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Benjamin Fulford ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Benjamin Fulford na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Benjamin Fulford například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Benjamin Fulford

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Benjamin Fulford? Benjamin Fulford se nachází v kategorii Novináři

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Benjamin Fulford dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Benjamin Fulford i v jiné kategorii než je novináři.