Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Nacionalista? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Twitter? Vzpomněli byste si co znamená slovo Rámcová smlouva? Rozumíte pojmu Lupénka? Víte co je Kanyla?

Klíčová slova: přesný výraz, formulace, Nacionalista, co je to Nacionalista?, odborný výraz, wiki, co znamená, kdo to je, slovo, definice, pojem, význam slova, termín, význam pojmu, informace, synonymum

Pojem Nacionalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít slovo Nacionalista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Nacionalista ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Nacionalista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Nacionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacionalista například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Vysvětlení významu slova Nacionalista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista je v kategorii politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.