Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Nacionalista? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Tablet? Znáte pojem Dvojhláska? Rozumíte pojmu Leidenská mutace? Vzpomenete si na definici slova Renta?

Klíčová slova: heslo, kdo je Nacionalista?, odborný výraz, formulace, wiki, co je to Nacionalista?, synonymum, význam, popis, definice, význam slova, informace, popis, co znamená, Nacionalista, slovo

Pojem Nacionalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít pojem Nacionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Nacionalista ve vyhledávači Qwant

Najít termín Nacionalista ve Wikislovníku

Vyhledat termín Nacionalista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacionalista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Nacionalista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista se nachází v sekci politika. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Nacionalista i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.