Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Nacionalista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Twitter? Znáte termín Mac adresa? Rozumíte pojmu Lupénka? Víte, co je to PPC reklama?

Klíčová slova: formulace, co znamená, synonymum, vysvětlení, etymologie, slovo, význam, informace, kdo to je, co je to Nacionalista?, odborný výraz, pojem, Nacionalista, termín, přesný výraz, popis

Pojem Nacionalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Nacionalista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Nacionalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Nacionalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Nacionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacionalista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Nacionalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista se nachází v kategorii politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Nacionalista hledat i v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.