Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Nacionalista s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Twitter? Znáte pojem Whatsapp? Rozumíte pojmu Lupénka? Vzpomenete si na definici slova Paranoia?

Klíčová slova: termín, politika, odborný výraz, kdo je Nacionalista?, co znamená, etymologie, Nacionalista, lexikon, význam, vysvětlení, přesný výraz, informace, význam slova, přesný význam, původ slova, definice

Pojem Nacionalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Nacionalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Nacionalista ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Nacionalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat pojem Nacionalista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacionalista například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nacionalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.