Kdo je to?
Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Kdo je to Nacionalista?

Co znamená a jaký je význam slova Nacionalista?

Nacionalista je jedinec, který neúměrně vyzdvihuje význam a důležitost vlastního národa a vymezuje se vůči jiným národům. Nacionalismus je výraznější než patriotismus (vlastenectví).Kdo je to, byl Nacionalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nacionalista? Lidé, politika

Definici slova Nacionalista můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Šmakoun? Vzpomněli byste si na význam slova Ostrov? Rozumíte pojmu Oddlužení? Znáte definici termínu Řečnická otázka?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, přesný výraz, termín, synonymum, význam slova, kdo to je, definice, význam pojmu, pojem, co je to Nacionalista?, popis, etymologie, význam, formulace, heslo

Pojem Nacionalista je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Nacionalista lze najít v následujících zdrojích

Hledat pojem Nacionalista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Nacionalista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Nacionalista ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Nacionalista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Nacionalista například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nacionalista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Nacionalista? Kdo to byl Nacionalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nacionalista? Definice pojmu Nacionalista patří do sekce politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než politika).

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.