Kdo je to?
Kdo je to Vězeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vězeň? Lidé, zločin

Kdo je to Vězeň?

Co znamená a jaký je význam slova Vězeň?

Vězeň je ten člověk, který je ve výkonu trestu odnětí svobody. To se může konat ve vězení, nápravně výchovném ústavu nebo zařízení. Tato zařízení jsou buď s ostrahou, nebo se zvýšenou ostrahou.
Ve věznicích se zvýšenou ostrahou bývají umístěni vězni, kteří si odpykávají výjimečný trest, trest spáchaný v rámci organizované zločinecké skupiny, tresty za zvláště závažné zločiny, úmyslné trestné činy nebo ti, kteří se pokusili z vazby uprchnout. O zařazení do typu věznice rozhoduje soud.Kdo je to Vězeň? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Vězeň? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Vězeň? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Znáte termín Hypnóza? Víte co je LSD? Vzpomenete si na definici slova Pacht? Vzpomněli byste si co označuje výraz Gumolano?

Klíčová slova: termín, definice, popis, přesný výraz, přesný výraz, vysvětlení, původ slova, informace, odborný výraz, význam, lexikon, Vězeň, formulace, význam pojmu, Vězeň, wiki

Pojem Vězeň je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Najít termín Vězeň ve Wikislovníku

Najít výraz Vězeň ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Vězeň na Google.cz

Vyhledat heslo Vězeň ve Wikipedii

Hledat pojem Vězeň v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vězeň například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve fulltextu Yahoo.com nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Vězeň? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Vězeň? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vězeň? Definice pojmu Vězeň je v kategorii Zločin

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v zločin.