Kdo je to?
Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Kdo je to Merchandiser?

Jaký je význam slova Merchandiser? Co to znamená?

Merchandising je obor, který se začal intenzivně rozvíjet spolu s rozšířením supermarketů a hypermarketů. Úkolem merchandisera je konrolovat vizuální stránku prodejny, tedy uspořádání výloh, rozmístění a vystavení zboží v regálech atd., to vše za účelem, aby dané zboží zákazníka přednostně zaujalo a aby ho koupil. Mimoto se merchandiser stará o cenový monitoring, dohlíží na reklamní akce, které mají za úkol zvýšit prodej. Merchandiser může být zaměstnancem agentury spedcializované na danou oblast.Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Merchandiser? Potom se podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz VPN? Víte co je Mumio? Znáte pojem Fettuccine? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spravedlnost?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný význam, profese, kdo to je, slovo, Merchandiser, původ slova, termín, definice, význam, popis, přesný výraz, co je to Merchandiser?, etymologie, lexikon, wiki

Pojem Merchandiser je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Merchandiser zkuste navštívit tyto odkazy

Najít termín Merchandiser ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Merchandiser ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Merchandiser na Youtube

Najít výraz Merchandiser na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Merchandiser například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Merchandiser

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Merchandiser? Kdo to byl Merchandiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merchandiser? Definice pojmu Merchandiser patří do sekce profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Merchandiser i jinde než v sekci než v profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.