Kdo je to?
Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Kdo je to Merchandiser?

Jaký je význam slova Merchandiser? Co to znamená?

Merchandising je obor, který se začal intenzivně rozvíjet spolu s rozšířením supermarketů a hypermarketů. Úkolem merchandisera je konrolovat vizuální stránku prodejny, tedy uspořádání výloh, rozmístění a vystavení zboží v regálech atd., to vše za účelem, aby dané zboží zákazníka přednostně zaujalo a aby ho koupil. Mimoto se merchandiser stará o cenový monitoring, dohlíží na reklamní akce, které mají za úkol zvýšit prodej. Merchandiser může být zaměstnancem agentury spedcializované na danou oblast.Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Merchandiser? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz VPN? Znáte definici termínu Cappuccino? Znáte pojem Fettuccine? Pamatujete si definici pojmu Aktivní uhlí?

Klíčová slova: Merchandiser, význam pojmu, popis, význam slova, etymologie, lexikon, heslo, co znamená, informace, pojem, synonymum, přesný výraz, definice, slovo, kdo je Merchandiser?, popis

Pojem Merchandiser je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Merchandiser

Hledejte bez špehování slovo Merchandiser ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat termín Merchandiser v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Merchandiser na Google.cz

Vyhledat slovo Merchandiser ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Merchandiser například ve Wikipedii, v Google překladači, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Co znamená Merchandiser? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Merchandiser? Kdo to byl Merchandiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merchandiser? Definice pojmu Merchandiser je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též zkusit najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Merchandiser v jiné sekci než profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.