Kdo je to?
Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Kdo je to Merchandiser?

Jaký je význam slova Merchandiser? Co to znamená?

Merchandising je obor, který se začal intenzivně rozvíjet spolu s rozšířením supermarketů a hypermarketů. Úkolem merchandisera je konrolovat vizuální stránku prodejny, tedy uspořádání výloh, rozmístění a vystavení zboží v regálech atd., to vše za účelem, aby dané zboží zákazníka přednostně zaujalo a aby ho koupil. Mimoto se merchandiser stará o cenový monitoring, dohlíží na reklamní akce, které mají za úkol zvýšit prodej. Merchandiser může být zaměstnancem agentury spedcializované na danou oblast.Kdo je to, byl Merchandiser? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Merchandiser? Lidé, profese

Definici slova Merchandiser můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz VPN? Znáte pojem Příkazový řádek? Znáte pojem Fettuccine? Vzpomenete si na definici slova MWh?

Klíčová slova: formulace, popis, pojem, lexikon, heslo, definice, význam slova, původ slova, Merchandiser, co znamená, termín, popis, význam, wiki, synonymum, etymologie

Pojem Merchandiser je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Vyhledat pojem Merchandiser ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Merchandiser ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Merchandiser ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Merchandiser ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Merchandiser například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Merchandiser, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Merchandiser? Kdo to byl Merchandiser? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Merchandiser? Definice pojmu Merchandiser se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste najít pojem, výraz, termín, heslo řekněme například ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.