Kdo je to?
Kdo je to Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Colin Farrell?

Kdo je to Colin Farrell? Stručný životopis

Colin Farrell je herec irského původu, nositel Zlatého glóbu. Než se rozhodl pro herectví, uvažoval o sportovní kariéře. Herecké počátky si odbyl v televizi a v divadle, odtud pak pokračoval k filmovým rolím. Hlavní role ve filmu Tábor tygrů mu přinesla ocenění kritiků a další nabídky.
Ztvárnil role ve filmech Hartova válka, Minority report, Telefonní budka. Ty zařadily Colina Farrella mezi hollywoodskou elitu. Následovaly filmy Test, S.W.A.T., Alexander Veliký, Nový svět nebo V Bruggách,, kdy byl jeho výkon oceněn Zlatým glóbem.Kdo je to Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Colin Farrell

Národnost: Irsko
Datum narození: 31. května 1976
Místo narození: Dublin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Colin Farrell? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lež? Vzpomněli byste si na význam slova CPU? Pamatujete si definici pojmu Vrubopis? Znáte definici termínu Polyfázový spánek?

Klíčová slova: původ slova, wiki, Colin Farrell, heslo, přesný význam, popis, přesný výraz, pojem, popis, odborný výraz, definice, význam, vysvětlení, kdo to je, lexikon, význam slova

Pojem Colin Farrell je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Colin Farrell zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Colin Farrell na Youtube

Hledat slovo Colin Farrell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Colin Farrell ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Colin Farrell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Colin Farrell například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Colin Farrell

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Colin Farrell? Kdo to byl Colin Farrell? Kdy se narodil Colin Farrell? Kde se narodil Colin Farrell? Colin Farrell je v kategorii herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Colin Farrell řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Colin Farrell i v jiné kategorii než je herectví.