Kdo je to?
Kdo je Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Colin Farrell?

Kdo je Colin Farrell? Životopis, informace, biografie, herectví

Colin Farrell je herec irského původu, nositel Zlatého glóbu. Než se rozhodl pro herectví, uvažoval o sportovní kariéře. Herecké počátky si odbyl v televizi a v divadle, odtud pak pokračoval k filmovým rolím. Hlavní role ve filmu Tábor tygrů mu přinesla ocenění kritiků a další nabídky.
Ztvárnil role ve filmech Hartova válka, Minority report, Telefonní budka. Ty zařadily Colina Farrella mezi hollywoodskou elitu. Následovaly filmy Test, S.W.A.T., Alexander Veliký, Nový svět nebo V Bruggách,, kdy byl jeho výkon oceněn Zlatým glóbem.Kdo je Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Colin Farrell

Národnost: Irsko
Datum narození: 31. května 1976
Místo narození: Dublin

Zaujala vás biografie osobnosti Colin Farrell? Potom se podělte s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Wikipedie? Vzpomněli byste si co označuje výraz RPSN? Pamatujete si definici pojmu Nostalgie? Znáte termín Rčení?

Klíčová slova: wikipedie, zajímavosti, informace, kdy se narodil Colin Farrell?, Colin Farrell, narození, herectví, osobnosti, místo narození, životopis, herectví, vysvětlení, datum narození, kde se narodil Colin Farrell?, život, Colin Farrell

Pojem Colin Farrell je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít slovo Colin Farrell ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Colin Farrell na Youtube

Zkusit najít frázi Colin Farrell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Colin Farrell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Colin Farrell například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Colin Farrell?

Právě jste zjistili Kdo je to Colin Farrell? Kdy se narodil Colin Farrell? Kde se narodil Colin Farrell? Colin Farrell patří do sekce Herectví

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Colin Farrell dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Colin Farrell i v jiné kategorii než je herectví.