Kdo je to?
Kdo je to Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Colin Farrell?

Kdo je to Colin Farrell? Stručný životopis

Colin Farrell je herec irského původu, nositel Zlatého glóbu. Než se rozhodl pro herectví, uvažoval o sportovní kariéře. Herecké počátky si odbyl v televizi a v divadle, odtud pak pokračoval k filmovým rolím. Hlavní role ve filmu Tábor tygrů mu přinesla ocenění kritiků a další nabídky.
Ztvárnil role ve filmech Hartova válka, Minority report, Telefonní budka. Ty zařadily Colina Farrella mezi hollywoodskou elitu. Následovaly filmy Test, S.W.A.T., Alexander Veliký, Nový svět nebo V Bruggách,, kdy byl jeho výkon oceněn Zlatým glóbem.Kdo je to Colin Farrell? Životopis Colin Farrell, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě Colin Farrell

Národnost: Irsko
Datum narození: 31. května 1976
Místo narození: Dublin

Sdílejte tuto stránku s osobností Colin Farrell s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Lež? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zápustka? Pamatujete si definici pojmu Vrubopis? Znáte termín Lýkovec?

Klíčová slova: popis, původ slova, co je to Colin Farrell?, termín, definice, význam pojmu, slovo, herectví, popis, přesný výraz, význam slova, kdo to je, odborný výraz, pojem, co znamená, informace

Pojem Colin Farrell je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat výraz Colin Farrell ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Colin Farrell ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Colin Farrell ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat frázi Colin Farrell ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Colin Farrell například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Colin Farrell? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Colin Farrell? Kdo to byl Colin Farrell? Kdy se narodil Colin Farrell? Kde se narodil Colin Farrell? Colin Farrell je v sekci herectví. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Colin Farrell kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Colin Farrell i v jiné kategorii než je herectví.