Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jan Nedvěd?

Kdo je to Jan Nedvěd? Stručný životopis

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Nedvěd? Potom se podělte s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Přímka? Znáte definici termínu Inline hokej? Vzpomněli byste si na význam slova Narážecí nástroj? Pamatujete si definici pojmu Artritida?

Klíčová slova: význam, lexikon, co znamená, termín, popis, synonymum, Jan Nedvěd, co je to Jan Nedvěd?, přesný výraz, slovo, hudba, odborný výraz, význam pojmu, wiki, heslo, původ slova

Pojem Jan Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Jan Nedvěd doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Jan Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Nedvěd ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jan Nedvěd na Google.cz

Najít heslo Jan Nedvěd ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedvěd například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Jan Nedvěd?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdo to byl Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd patří do sekce hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd řekněme třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.