Kdo je to?
Kdo je Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Jan Nedvěd

Kdo je Jan Nedvěd? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jan Nedvěd? s dalšími lidmi na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Kinofilm? Znáte pojem Brak? Vzpomněli byste si na význam slova Sochor? Vzpomenete si na definici slova Dřevoplast?

Klíčová slova: informace, místo narození, wiki, biografie, hudba, život, zajímavosti, Jan Nedvěd, lexikon, osobnost, narození, kde se narodil Jan Nedvěd?, popis, osobnosti, hudba, wikipedie

Pojem Jan Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Vyhledat slovo Jan Nedvěd ve Wikipedii

Najít slovo Jan Nedvěd ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Jan Nedvěd na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Nedvěd ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Jan Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedvěd například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Yahoo.com, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jan Nedvěd?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd patří do sekce Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd kupř. ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.