Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jan Nedvěd?

Kdo je to Jan Nedvěd? Stručný životopis

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Tento text (Jan Nedvěd) můžete samozřejmě sdílet se známými na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Hlavní data o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Znáte pojem Vzduch? Vzpomněli byste si na význam slova Dalekozrakost? Víte, co je to Kondiční cvičení? Znáte pojem Koudel?

Klíčová slova: význam, wiki, význam pojmu, formulace, informace, pojem, definice, co je to Jan Nedvěd?, etymologie, co znamená, význam slova, heslo, přesný význam, popis, vysvětlení

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jan Nedvěd

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdo to byl Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.