Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jan Nedvěd?

Kdo je to Jan Nedvěd? Stručný životopis

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Nedvěd s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sójové maso? Znáte termín Výpotek? Vzpomněli byste si na význam slova Jmelí? Víte, co je to Katalogový podvod?

Klíčová slova: kdo je Jan Nedvěd?, přesný význam, přesný výraz, pojem, význam pojmu, Jan Nedvěd, popis, lexikon, popis, co znamená, informace, formulace, synonymum, hudba, co je to Jan Nedvěd?, termín

Pojem Jan Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jan Nedvěd

Hledat pojem Jan Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jan Nedvěd ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Jan Nedvěd ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Jan Nedvěd ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedvěd například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Jan Nedvěd?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdo to byl Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd je v kategorii hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.