Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jan Nedvěd?

Kdo je to Jan Nedvěd? Stručný životopis

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Zaujala vás biografie osobnosti Jan Nedvěd? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sójové maso? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kognitivní? Vzpomněli byste si na význam slova Jmelí? Víte co je Zelňačka?

Klíčová slova: popis, původ slova, heslo, kdo to je, hudba, definice, význam pojmu, informace, slovo, termín, popis, lexikon, etymologie, vysvětlení, kdo je Jan Nedvěd?, odborný výraz

Pojem Jan Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jan Nedvěd v následujících vyhledávačích

Najít výraz Jan Nedvěd v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Jan Nedvěd ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Jan Nedvěd ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Jan Nedvěd na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedvěd například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Jan Nedvěd? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdo to byl Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd se nachází v kategorii hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.