Kdo je to?
Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Jan Nedvěd?

Kdo je to Jan Nedvěd? Stručný životopis

Jan Nedvěd patří k nejpopulárnějším zpěvákům v oblasti folku. Začínal jako beatový zpěvák, později byl vedoucím kapely Toronto. Ta se pak přejmenovala na Brontosaury. Zde Jan Nedvěd vystupoval společně s bratrem Františkem Nedvědem.
Spolupracoval i se skupinou Spirituál kvintet. V dalším období se rozhodl pro sólovou dráhu, vystupoval také v duu s bratrem a se skupinou Příbuzní.Kdo je to Jan Nedvěd? Životopis Jan Nedvěd, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní data o osobě Jan Nedvěd

Národnost: česká
Datum narození: 24. září 1946
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Jan Nedvěd s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Přímka? Znáte termín Franchising? Vzpomněli byste si na význam slova Narážecí nástroj? Víte, co je to Identifikovaná osoba?

Klíčová slova: termín, vysvětlení, pojem, význam slova, lexikon, co znamená, Jan Nedvěd, přesný význam, popis, slovo, co je to Jan Nedvěd?, etymologie, definice, kdo je Jan Nedvěd?, význam, kdo to je

Pojem Jan Nedvěd je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Jan Nedvěd

Hledat slovo Jan Nedvěd ve fulltextu Seznam.cz

Hledat termín Jan Nedvěd na Google.cz

Hledat videa s názvem Jan Nedvěd na Youtube

Hledat frázi Jan Nedvěd ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jan Nedvěd například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Jan Nedvěd? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jan Nedvěd? Kdo to byl Jan Nedvěd? Kdy se narodil Jan Nedvěd? Kde se narodil Jan Nedvěd? Jan Nedvěd je v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jan Nedvěd kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jan Nedvěd i v jiné kategorii než je hudba.