Kdo je to?
Kdo je to, byl Křivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křivák? Lidé, hanlivé

Kdo je to Křivák?

Jaký je význam slova Křivák? Co to znamená?

Křivák je hanlivé označení člověka s morálně pokřiveným charakterem (opak rovného charakteru). Synonymem slova křivák je ničema, sígr, bídák, zloduch, darebák, lotr nebo padouch.

Slovem křivák se též označuje původně motorkářská bunda od firmy Schott NYC uvedená na trh v roce 1928, kterou proslavil Marlon Brando v roce 1953.


Kdo je to, byl Křivák? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Křivák? Lidé, hanlivé

Líbí se vám definice kdo je to Křivák? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Klokočí? Vzpomněli byste si na význam slova Watt? Znáte definici termínu Vrtulníkové peníze? Znáte definici termínu Černý kašel?

Klíčová slova: co je to Křivák?, pojem, wiki, slovo, vysvětlení, etymologie, význam, popis, popis, kdo je Křivák?, formulace, co znamená, synonymum, přesný význam, heslo, Křivák

Pojem Křivák je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít heslo Křivák ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Křivák ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat termín Křivák ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Křivák ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Křivák například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Křivák

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Křivák? Kdo to byl Křivák? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Křivák? Definice pojmu Křivák je v kategorii hanlivé. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v hanlivé.