Kdo je to?
Kdo je to, byl Vychovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vychovatel? Lidé, profese

Kdo je to Vychovatel?

Jaký je význam slova Vychovatel? Co to znamená?

Vychovatel je ten, kdo má na starosti výchovu i péči nad rámec školní výuky. Může pečovat o mládež či děti v nějakém zařízení, jako je např. dětský domov, družina, internát a podobně.
Vychovatel se podílí na sestavování režimu času v tomto zařízení, kontroluje dodržování režimu a využívá výchovná opatření. Stará se také o vhodné využití volného času dětí, organizuje jejich činnost. Prostřednictvím plánování vhodných volnočasových aktivit se podílí na rozvoji nadání a přirozených schopností svěřených jedinců.Kdo je to, byl Vychovatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vychovatel? Lidé, profese

Definici slova Vychovatel můžete sdílet s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ratifikace? Vzpomenete si na definici slova USB hub? Vzpomněli byste si na význam slova Komunikace? Vzpomněli byste si na význam slova Větný člen?

Klíčová slova: popis, přesný výraz, kdo je Vychovatel?, definice, odborný výraz, Vychovatel, pojem, co je to Vychovatel?, význam slova, etymologie, profese, popis, heslo, původ slova, informace, přesný význam

Pojem Vychovatel je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Vychovatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Vychovatel na Google.cz

Hledat videa s názvem Vychovatel na Youtube

Zkusit najít slovo Vychovatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Vychovatel například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Vychovatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vychovatel? Kdo to byl Vychovatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vychovatel? Definice pojmu Vychovatel se nachází v kategorii profese. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz kupříkladu ve Wikipedii, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Vychovatel i v jiných kategoriích (než profese).