Kdo je to?
Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ben Cristovao?

Kdo je Ben Cristovao? Životopis, informace, biografie, hudba

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní informace o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Ben Cristovao? s dalšími lidmi na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zdymadlo? Znáte termín Zeolit? Vzpomněli byste si co znamená slovo BOZP? Víte, co je to Panna cotta?

Klíčová slova: lexikon, místo narození, biografie, Ben Cristovao, vysvětlení, kde se narodil Ben Cristovao?, osobnosti, wikipedie, zajímavosti, hudba, osobnost, život, informace, hudba, popis, životopis

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít termín Ben Cristovao ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Ben Cristovao ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Ben Cristovao ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Ben Cristovao v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Cristovao ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ben Cristovao

Právě nyní již víte Kdo je to Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao se nachází v kategorii Hudba

Napsáno redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao řekněme ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.