Kdo je to?
Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Ben Cristovao

Kdo je Ben Cristovao? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ben Cristovao sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Čtyřúhelník? Pamatujete si definici pojmu Superpočítač? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fašismus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Analgosedace?

Klíčová slova: místo narození, datum narození, Ben Cristovao, informace, osobnosti, popis, zajímavosti, biografie, lexikon, kdo je Ben Cristovao?, národnost, osobnost, hudba, vysvětlení, wiki, wikipedie

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Cristovao ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Ben Cristovao na Google.cz

Hledat frázi Ben Cristovao ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ben Cristovao na Youtube

Zkusit najít heslo Ben Cristovao ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Ben Cristovao?

Teď už víte Kdo je to Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao je v sekci Hudba

Kategorie hudba, oranžová kytara, ben Cristovao, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.