Kdo je to?
Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ben Cristovao?

Kdo je to Ben Cristovao? Stručný životopis

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ben Cristovao s blízkými na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Depozitář? Vzpomenete si na definici slova Ricochet? Vzpomněli byste si co znamená slovo Retsina? Vzpomněli byste si na význam slova Fixírka?

Klíčová slova: hudba, informace, Ben Cristovao, etymologie, původ slova, termín, pojem, kdo je Ben Cristovao?, heslo, slovo, popis, odborný výraz, kdo to je, popis, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít slovo Ben Cristovao ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Ben Cristovao ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Cristovao ve Wikimedia Commons

Najít pojem Ben Cristovao v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Ben Cristovao?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Ben Cristovao? Kdo to byl Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao patří do sekce hudba. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.