Kdo je to?
Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Ben Cristovao?

Kdo je to Ben Cristovao? Stručný životopis

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je to Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, lidé, osobnosti z hudba

Hlavní informace o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ben Cristovao sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dashboard? Víte co je Floskule? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úhlopříčka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Osobnost?

Klíčová slova: popis, přesný význam, co je to Ben Cristovao?, kdo je Ben Cristovao?, kdo to je, popis, informace, lexikon, co znamená, etymologie, význam pojmu, hudba, význam slova, původ slova, wiki, synonymum

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Hledat frázi Ben Cristovao na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Ben Cristovao ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Ben Cristovao ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Ben Cristovao na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ben Cristovao

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ben Cristovao? Kdo to byl Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao se nachází v sekci hudba. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.