Kdo je to?
Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ben Cristovao?

Kdo je Ben Cristovao? Životopis, informace, biografie, hudba

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Základní údaje o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Zaujala vás biografie osobnosti Ben Cristovao? Potom se podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zdymadlo? Pamatujete si definici pojmu Kineziologie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Silikon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Stínová vláda?

Klíčová slova: popis, kdy se narodil Ben Cristovao?, kde se narodil Ben Cristovao?, wikipedie, životopis, lexikon, národnost, vysvětlení, hudba, Ben Cristovao, život, informace, zajímavosti, wiki, hudba, osobnosti

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Ben Cristovao zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít frázi Ben Cristovao ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Ben Cristovao ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ben Cristovao na Youtube

Vyhledat výraz Ben Cristovao ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Ben Cristovao

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao je v sekci Hudba

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.