Kdo je to?
Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Kdo je Ben Cristovao?

Kdo je Ben Cristovao? Životopis, informace, biografie, hudba

Ben Cristovao je zpěvák, písničkář, textař, herec i sportovec. Matka je Češka, otec je z Angoly. Kariéru zahájil účastí v soutěži Česko Slovenská Superstar, odkud se zaměřil především na zpěv. Se svým videoklipem byl nominován v Českém slavíkovi a se svými skladbami toto ocenění i získal.
Vydal řadu hudebních alb, vystupuje na koncertech, moderuje a je členem porot různých soutěží. Zpívá česky i anglicky. Ben Cristovao je i sportovcem, na světové úrovni se věnuje jiu-jitsu.Kdo je Ben Cristovao? Životopis Ben Cristovao, osobnosti, slavný člověk z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Ben Cristovao

Národnost: česká
Datum narození: 8. června 1987
Místo narození: Plzeň

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Ben Cristovao sdílet s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomenete si na definici slova Zdymadlo? Znáte pojem Homocystein? Vzpomněli byste si co znamená slovo Souvětí? Vzpomenete si na definici slova Bizam?

Klíčová slova: osobnosti, popis, hudba, zajímavosti, informace, národnost, místo narození, biografie, Ben Cristovao, kdy se narodil Ben Cristovao?, narození, život, hudba, Ben Cristovao, lexikon, datum narození

Pojem Ben Cristovao je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Ben Cristovao

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ben Cristovao ve Wikimedia Commons

Najít slovo Ben Cristovao ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Ben Cristovao ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ben Cristovao na Youtube

Vyhledat heslo Ben Cristovao na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ben Cristovao například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Ben Cristovao? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Ben Cristovao? Kdy se narodil Ben Cristovao? Kde se narodil Ben Cristovao? Ben Cristovao je v kategorii Hudba

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Vyzkoušejte nalézt informace osobnost, osobu, člověka Ben Cristovao dejme tomu třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Ben Cristovao i v jiné kategorii než je hudba.