Kdo je to?
Kdo je to, byl Divokej Bill? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Divokej Bill? Lidé, hudba

Kdo je to Divokej Bill?

Co znamená a jaký je význam slova Divokej Bill?

Divokej Bill je jméno folkrockové skupiny, založené v Úvalech u Prahy. Kapela se zúčastnila několika turné s jinými skupinami, jako je např. Čechomor, Tři sestry a další.
V roce 2017 vydala skupina vlastní desku Tsunami a započala samostatné turné. Jejich písně jsou často ke slyšení i v rádiu, tvorba skupiny Divokej Bill byla oceněna Zlatou deskou.Kdo je to, byl Divokej Bill? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Divokej Bill? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Divokej Bill? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Anekdota? Znáte pojem Hygge? Pamatujete si definici pojmu Acidofilní mléko? Vzpomenete si na definici slova Interakce?

Klíčová slova: hudba, Divokej Bill, lexikon, heslo, slovo, co je to Divokej Bill?, odborný výraz, popis, přesný výraz, etymologie, pojem, wiki, význam, formulace, původ slova, kdo je Divokej Bill?

Pojem Divokej Bill je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Najít termín Divokej Bill na Google.cz

Zkusit najít frázi Divokej Bill ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Divokej Bill na Youtube

Najít výraz Divokej Bill ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Divokej Bill například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Divokej Bill

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Divokej Bill? Kdo to byl Divokej Bill? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Divokej Bill? Definice pojmu Divokej Bill je v kategorii hudba. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, výraz například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Divokej Bill i v jiné sekci než je kategorie hudba.