Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Kdo je to Soudruh?

Jaký je význam slova Soudruh? Co to znamená?

Soudruh a soudružka jsou oslovení, která používají členové různých levicových stran a uskupení, především komunisté. Soudruh byl také úředním oslovením. Po sametové revoluci v roce 1989 se tento titul stal poněkud zprofanovaným, ale členové KSČM ho stále užívají.Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Soudruh? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Sukcese? Znáte termín Skladební dvojice? Rozumíte pojmu Strukturované učení? Víte, co je to Lobbista?

Klíčová slova: Soudruh, původ slova, informace, formulace, politika, termín, odborný výraz, etymologie, co je to Soudruh?, pojem, lexikon, význam slova, přesný význam, popis, význam, heslo

Pojem Soudruh je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Soudruh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Soudruh ve Wikipedii

Najít pojem Soudruh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Soudruh na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudruh například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Soudruh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Soudruh? Kdo to byl Soudruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudruh? Definice pojmu Soudruh je v sekci politika. Text napsán pro Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, text, pojem dejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?