Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Kdo je to Soudruh?

Jaký je význam slova Soudruh? Co to znamená?

Soudruh a soudružka jsou oslovení, která používají členové různých levicových stran a uskupení, především komunisté. Soudruh byl také úředním oslovením. Po sametové revoluci v roce 1989 se tento titul stal poněkud zprofanovaným, ale členové KSČM ho stále užívají.Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Soudruh s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abázie? Vzpomněli byste si na význam slova Brusný papír? Rozumíte pojmu Žardiniéra? Znáte definici termínu Leukemie?

Klíčová slova: termín, co je to Soudruh?, definice, heslo, politika, pojem, informace, synonymum, význam, lexikon, formulace, co znamená, popis, etymologie, Soudruh, význam pojmu

Pojem Soudruh je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Soudruh

Hledat pojem Soudruh ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Soudruh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Soudruh ve Wikipedii

Najít výraz Soudruh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudruh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Soudruh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Soudruh? Kdo to byl Soudruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudruh? Definice pojmu Soudruh je v kategorii politika. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Soudruh i v jiných kategoriích (než politika).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?