Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Kdo je to Soudruh?

Jaký je význam slova Soudruh? Co to znamená?

Soudruh a soudružka jsou oslovení, která používají členové různých levicových stran a uskupení, především komunisté. Soudruh byl také úředním oslovením. Po sametové revoluci v roce 1989 se tento titul stal poněkud zprofanovaným, ale členové KSČM ho stále užívají.Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Soudruh? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abázie? Znáte termín Parkán? Rozumíte pojmu Žardiniéra? Víte, co je to Ratifikace?

Klíčová slova: formulace, popis, heslo, význam pojmu, etymologie, co je to Soudruh?, informace, co znamená, definice, slovo, přesný výraz, vysvětlení, pojem, význam, přesný význam, Soudruh

Pojem Soudruh je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Soudruh doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Najít slovo Soudruh ve Wikislovníku

Zkusit najít Soudruh ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Soudruh na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Soudruh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudruh například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Soudruh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Soudruh? Kdo to byl Soudruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudruh? Definice pojmu Soudruh se nachází v sekci politika. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?