Kdo je to?
Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Kdo je to Soudruh?

Jaký je význam slova Soudruh? Co to znamená?

Soudruh a soudružka jsou oslovení, která používají členové různých levicových stran a uskupení, především komunisté. Soudruh byl také úředním oslovením. Po sametové revoluci v roce 1989 se tento titul stal poněkud zprofanovaným, ale členové KSČM ho stále užívají.Kdo je to, byl Soudruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Soudruh? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Soudruh se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte co je Abázie? Víte, co je to Daňový doklad? Rozumíte pojmu Emeritní? Rozumíte pojmu Kyčelník?

Klíčová slova: termín, význam pojmu, význam, popis, formulace, kdo je Soudruh?, význam slova, přesný význam, Soudruh, etymologie, heslo, co je to Soudruh?, kdo to je, informace, politika, synonymum

Pojem Soudruh je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat výraz Soudruh na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Soudruh ve Wikimedia Commons

Najít pojem Soudruh ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Soudruh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Soudruh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Soudruh, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Soudruh? Kdo to byl Soudruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Soudruh? Definice pojmu Soudruh je v kategorii politika. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz řekněme v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než politika.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?