Kdo je to?
Kdo je Martina Randová? Životopis Martina Randová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Martina Randová?

Kdo je Martina Randová? Životopis, informace, biografie, herectví

Martina Randová je česká filmová, seriálová a divadelní herečka. Randová se narodila ve městě Stod v plzeňském kraji. Až do svých osmnácti let žila v nedalekém městě Tachov s matkou a sestrou. V šestnácti letech jela navštívit svého otce do Plzně. Tehdy ji v Plzni odchytli lovci talentů, a tak získala svou první filmovou roli ve filmu Discopříběh z roku 1987. Později si zahrála ještě ve filmech Tajnosti (2007), V hlavní roli (2008) a Láska je láska (2012). Randová vystupuje také v Divadle Palace (ve hře Dva nahatý chlapi a Tři sestry). Dříve působila v pražském Divadle Na Fidlovačce.
Randová si zahrála v epizodních rolích seriálu Policajti z centra (2012) a Případy 1. Oddělení (2014). V roce 2014 začala hrát v seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2. V seriálu ztvárnila postavu Helgy Otradovské. Tuto roli hrála v letech 2014-2020. V květnu roku 2021 získala roli v nekonečném seriálu Ulice na stanici TV Nova.
V roce 2019 začala na TV Nova moderovat televizní pořad O 10 let mladší.
Randová je svobodná a zatím nemá děti.Kdo je Martina Randová? Životopis Martina Randová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Základní informace o osobě Martina Randová

Národnost: česká
Datum narození: 30. 12. 1971
Místo narození: Stod, Československo

Líbí se stručný životopis s osobou Martina Randová? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Abusus? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kineziologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ivermektin? Víte co je Portál?

Klíčová slova: herectví, kdy se narodila Martina Randová?, lexikon, informace, wiki, osobnosti, narození, datum narození, vysvětlení, národnost, Martina Randová, osobnost, kde se narodila Martina Randová?, kdo je Martina Randová?, herectví, popis

Pojem Martina Randová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Martina Randová zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Martina Randová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Martina Randová ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Martina Randová ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Martina Randová na Youtube

Zkusit najít frázi Martina Randová ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Martina Randová například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martina Randová

Právě nyní již víte Kdo je to Martina Randová? Kdy se narodila Martina Randová? Kde se narodila Martina Randová? Martina Randová patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Martina Randová dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martina Randová i v jiné kategorii než je herectví.