Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomio Okamura s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sonet? Znáte definici termínu Abstrakce? Víte co je Chirurgie? Pamatujete si definici pojmu Investice?

Klíčová slova: definice, pojem, význam slova, přesný význam, informace, slovo, heslo, popis, vysvětlení, etymologie, kdo to je, odborný výraz, synonymum, politici, význam, co znamená

Pojem Tomio Okamura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít frázi Tomio Okamura na Google.cz

Vyhledat výraz Tomio Okamura ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Tomio Okamura ve Wikipedii

Vyhledat slovo Tomio Okamura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomio Okamura například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Tomio Okamura? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura se nachází v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.