Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomio Okamura? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Sonet? Víte, co je to Mrtvice? Víte co je Chirurgie? Rozumíte pojmu Kóta?

Klíčová slova: co je to Tomio Okamura?, slovo, původ slova, termín, Tomio Okamura, kdo to je, popis, vysvětlení, heslo, význam pojmu, informace, popis, wiki, etymologie, formulace, pojem

Pojem Tomio Okamura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledejte bez špehování slovo Tomio Okamura ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Tomio Okamura ve Wikislovníku

Hledat výraz Tomio Okamura ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Tomio Okamura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomio Okamura například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Tomio Okamura?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura je v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.