Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Tomio Okamura sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Smog? Vzpomněli byste si na význam slova Intuice? Víte co je Bizam? Znáte definici termínu Čest?

Klíčová slova: formulace, wiki, synonymum, etymologie, co znamená, politici, lexikon, původ slova, informace, Tomio Okamura, přesný význam, odborný výraz, termín, přesný výraz, popis, význam slova

Pojem Tomio Okamura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomio Okamura zkuste navštívit tyto odkazy

Hledejte bez špehování slovo Tomio Okamura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Tomio Okamura na Youtube

Najít heslo Tomio Okamura v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Tomio Okamura ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomio Okamura například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomio Okamura?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura patří do sekce politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.