Kdo je to?
Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Tomio Okamura?

Kdo je to Tomio Okamura? Stručný životopis

Tomio Okamura je politik a podnikatel v oblasti cestovního ruchu. Po matce je poloviční Čech. Dětství strávil v Japonsku, ve věku 20 let přesídlil do Prahy a začal pracovat jako průvodce turistů. V cestovním ruchu úspěšně podniká, věnuje se i pořádání kulturních akcí, na kterých se věnuje propagaci japonské kultury. Snaží se přispět k porozumění mezi různými národy a také k trvalému míru.
Proto vstoupil i do politiky, od roku 2013 je členem PS, v roce 2017 se stal místopředsedou Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Tomio Okamura je také předsedou hnutí Svoboda a přímá demokracie.Kdo je to Tomio Okamura? Životopis Tomio Okamura, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Tomio Okamura

Datum narození: 4. 7. 1972
Místo narození: Tokio

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomio Okamura? s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Smog? Vzpomněli byste si co znamená slovo Submisivita? Víte co je Bizam? Víte co je Hornina?

Klíčová slova: heslo, Tomio Okamura, kdo to je, přesný význam, co znamená, formulace, význam slova, původ slova, kdo je Tomio Okamura?, popis, politici, lexikon, definice, pojem, význam pojmu, popis

Pojem Tomio Okamura je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Tomio Okamura v následujících zdrojích

Vyhledat termín Tomio Okamura ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Tomio Okamura ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Tomio Okamura ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Tomio Okamura ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomio Okamura například ve videích na Youtube, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomio Okamura

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Tomio Okamura? Kdo to byl Tomio Okamura? Kdy se narodil Tomio Okamura? Kde se narodil Tomio Okamura? Tomio Okamura je v kategorii politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Tomio Okamura např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomio Okamura i v jiné kategorii než je politici.