Kdo je to?
Kdo je Blanka Kubíková? Životopis Blanka Kubíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Blanka Kubíková

Kdo je Blanka Kubíková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Blanka Kubíková vystudovala gymnázium v Kutné Hoře a po úspěšném složení maturitní zkoušky pokračovala na vysokou školu. Bakalářský studijní program v oboru televizní a filmový žurnalistika absolvovala Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy.
Po získání bakalářského titulu pokračovala ve studiu v navazujícím magisterském studiu v oboru masová komunikace na stejné fakultě. Pro svůj magisterský diplom si došla v roce 1997.
Ještě v průběhu svých vysokoškolských let působila v Redakci zpravodajství České televize.
Po státních závěrečných zkouškách nastoupila jako redaktorka do Studia 6, kde setrvala dlouhých jedenáct let. Studio 6 bylo později přejmenováno na Dobré ráno s ČT a poté se z něj opětovně stalo Studio 6. Mezi lety 1998 a 2000 navíc Blanka Kubíková působila také jako vedoucí vysílání a v rozmezí let 1999 a 2000 byla rovněž reportérkou pořadu Pěna dní.
V roce 2008 se stala dramaturgyní Centra vzdělávacích pořadů včetně pořadu Máte slovo, který si dnes diváci spojují především s moderátorkou Michaelou Jílkovou. O rok později začala působit také jako dramaturgyně pořadu Evropský manuál a nedlouho poté tuto pozici zastávala také v pořadu Kontexty.
Od roku 2011 je Blanka Kubíková také dramaturgyní Televizní akademie: Evropa a autorkou cyklu Evropa a já. V září 2017 se stala rovněž redaktorkou, moderátorkou a režisérkou Seznam.cz.
Již od svých vysokoškolských let píše články do mnoha časopisů jako je Ona DNES, Moderní rodina, Týden, Xantypa, Kinorevue či Kino. V roce 2008 do jejího repertoáru navíc přibyl i týdeník Květy a magazín Moje země.Kdo je Blanka Kubíková? Životopis Blanka Kubíková, osobnosti, slavná žena z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Blanka Kubíková

Národnost: česká

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Blanka Kubíková sdílet s kolegy, přáteli a partnery na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Duběnka? Pamatujete si definici pojmu Vkladní knížka? Vzpomněli byste si na význam slova Bankovní záruka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Dřevoplast?

Klíčová slova: vysvětlení, wikipedie, lexikon, zajímavosti, novináři, životopis, wiki, informace, osobnosti, novináři, život, osobnost, biografie, národnost, Blanka Kubíková, kdo je Blanka Kubíková?

Pojem Blanka Kubíková je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat pojem Blanka Kubíková ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Blanka Kubíková ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Blanka Kubíková ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Blanka Kubíková v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Blanka Kubíková na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Blanka Kubíková například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Blanka Kubíková?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Blanka Kubíková? Blanka Kubíková je v sekci Novináři

Kategorie novináři, redaktor, blanka Kubíková, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Některé informace již mohou být zastaralé nebo neaktuální. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Blanka Kubíková řekněme třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Blanka Kubíková i v jiné kategorii než je novináři.