Kdo je to?
Kdo je Filip Turek? Životopis Filip Turek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Filip Turek?

Kdo je Filip Turek? Životopis, informace, biografie, podnikání

Filip Turek je bývalý závodník Formule 3, investor, automobilový expert, sběratel, zakladatel a také prezident Jaguar klubu České republiky a.s. Turek se narodil v Praze a už od malička miloval auta. Po základní škole studoval obory design a grafika na Střední umělecké škole v Praze. Následně po maturitě začal studovat obory právo a politologii, a to na dvou různých soukromých vysokých školách. Nakonec oba obory vystudoval a získal tak titul Bc.
Během let 2015-2018 byl formulovým závodníkem v kategorii F3 ve střední Evropě. Celkem závodil ve 33 závodech a v jedenácti z nich si připsal vítězství. V roce 2017 se stal držitelem titulu Formule 4 Trophy Central Europe 2017 pod stájí Chabrmotorsport. Vyzkoušel si také několik závodů s formulí Renault Sport 2.0 nebo Delta 4 s týmem JMT-Racing Engineering.
Roku 2006 založil známý český Jaguar Club. Turek je rovněž prezidentem tohoto klubu. Investoval spoustu peněz do vzácných automobilů, které následně restauroval. V jednu chvíli se mohl pochlubit sbírkou až 80 vzácnými kusy.
V roce 2022 začal spolupracovat s internetovou televizí VOX TV, kde má vlastní pořad s názvem Po žních k Turkovi.Kdo je Filip Turek? Životopis Filip Turek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Filip Turek

Národnost: česká
Datum narození: 15. 10. 1985
Místo narození: Praha, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Filip Turek s jinými lidmi na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Paškál? Víte, co je to Oškrt? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ppm? Rozumíte pojmu Monolog?

Klíčová slova: zajímavosti, kde se narodil Filip Turek?, osobnosti, kdo je Filip Turek?, místo narození, wikipedie, kdy se narodil Filip Turek?, biografie, popis, narození, osobnost, lexikon, wiki, národnost, Filip Turek, podnikání

Pojem Filip Turek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Filip Turek zkuste tyto odkazy

Najít termín Filip Turek ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Filip Turek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít slovo Filip Turek ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Filip Turek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Filip Turek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Turek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Stručná biografie, resp. životopis osoby Filip Turek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Filip Turek? Kdy se narodil Filip Turek? Kde se narodil Filip Turek? Filip Turek se nachází v kategorii Podnikání

Text vytvořen pro server Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat informace osobnost, osobu, člověka Filip Turek dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Turek i v jiné kategorii než je podnikání.