Kdo je to?
Kdo je Filip Turek? Životopis Filip Turek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Filip Turek

Kdo je Filip Turek? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Filip Turek je bývalý závodník Formule 3, investor, automobilový expert, sběratel, zakladatel a také prezident Jaguar klubu České republiky a.s. Turek se narodil v Praze a už od malička miloval auta. Po základní škole studoval obory design a grafika na Střední umělecké škole v Praze. Následně po maturitě začal studovat obory právo a politologii, a to na dvou různých soukromých vysokých školách. Nakonec oba obory vystudoval a získal tak titul Bc.
Během let 2015-2018 byl formulovým závodníkem v kategorii F3 ve střední Evropě. Celkem závodil ve 33 závodech a v jedenácti z nich si připsal vítězství. V roce 2017 se stal držitelem titulu Formule 4 Trophy Central Europe 2017 pod stájí Chabrmotorsport. Vyzkoušel si také několik závodů s formulí Renault Sport 2.0 nebo Delta 4 s týmem JMT-Racing Engineering.
Roku 2006 založil známý český Jaguar Club. Turek je rovněž prezidentem tohoto klubu. Investoval spoustu peněz do vzácných automobilů, které následně restauroval. V jednu chvíli se mohl pochlubit sbírkou až 80 vzácnými kusy.
V roce 2022 začal spolupracovat s internetovou televizí VOX TV, kde má vlastní pořad s názvem Po žních k Turkovi.Kdo je Filip Turek? Životopis Filip Turek, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Filip Turek

Národnost: česká
Datum narození: 15. 10. 1985
Místo narození: Praha, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Filip Turek? s přáteli na různých sociálních sítích, jako jsou Facebook, Twitter (síť X), Pinterest, Reddit a další.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Poetika? Znáte termín Plugin? Vzpomněli byste si co označuje výraz Egoismus? Víte, co je to Slovosled?

Klíčová slova: životopis, národnost, informace, Filip Turek, kde se narodil Filip Turek?, lexikon, osobnost, datum narození, život, narození, vysvětlení, Filip Turek, podnikání, wikipedie, kdo je Filip Turek?, osobnosti

Pojem Filip Turek je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Najít výraz Filip Turek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít pojem Filip Turek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Filip Turek na Youtube

Najít pojem Filip Turek ve Wikipedii

Vyhledat termín Filip Turek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Filip Turek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Biografie, životopis, kdo je to Filip Turek?

Nyní již víte Kdo je to Filip Turek? Kdy se narodil Filip Turek? Kde se narodil Filip Turek? Filip Turek patří do kategorie Podnikání

Napsáno redaktory Superia.cz. Na informace uvedené na těchto stránkách neposkytujeme záruku. Texty mohou obsahovat nepřesnosti a chyby za které se předem omlouváme. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Filip Turek řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Filip Turek i v jiné kategorii než je podnikání.