Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Tomáš Plekanec s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Relé? Vzpomněli byste si na význam slova Gestační váček? Znáte pojem RIP? Znáte definici termínu Linoleum?

Klíčová slova: definice, přesný význam, kdo je Tomáš Plekanec?, význam pojmu, kdo to je, lexikon, co znamená, popis, wiki, termín, formulace, význam, heslo, slovo, etymologie, původ slova

Pojem Tomáš Plekanec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Tomáš Plekanec

Zkusit najít slovo Tomáš Plekanec ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Tomáš Plekanec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Plekanec ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Tomáš Plekanec ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Plekanec například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Tomáš Plekanec

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec se nachází v sekci sport. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.