Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Tomáš Plekanec? s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Relé? Znáte termín Keramika? Znáte pojem RIP? Víte, co je to Restituce?

Klíčová slova: etymologie, původ slova, kdo to je, Tomáš Plekanec, lexikon, synonymum, význam slova, význam pojmu, popis, formulace, co znamená, vysvětlení, wiki, přesný význam, pojem, význam

Pojem Tomáš Plekanec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Tomáš Plekanec

Najít výraz Tomáš Plekanec ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Tomáš Plekanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Tomáš Plekanec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tomáš Plekanec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Plekanec například ve Wikislovníku, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Životopis, kdo je Tomáš Plekanec? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.