Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Popis osobnosti Tomáš Plekanec můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dodací list? Pamatujete si definici pojmu Airbnb? Znáte pojem Crack? Vzpomněli byste si co znamená slovo Špaldová mouka?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, heslo, synonymum, pojem, přesný výraz, význam, popis, význam pojmu, etymologie, wiki, kdo je Tomáš Plekanec?, přesný význam, co je to Tomáš Plekanec?, vysvětlení, odborný výraz

Pojem Tomáš Plekanec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Tomáš Plekanec

Zkusit najít frázi Tomáš Plekanec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Tomáš Plekanec ve Wikipedii

Vyhledat výraz Tomáš Plekanec na Google.cz

Hledat termín Tomáš Plekanec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Plekanec například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Tomáš Plekanec? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.