Kdo je to?
Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Tomáš Plekanec?

Kdo je to Tomáš Plekanec? Stručný životopis

Tomáš Plekanec je hokejový profesionál, útočník Rytířů Kladno a HC Kometa Brno v české extralize. Působí také v týmu Real TOP Praha a hraje pro charitativní akce. Zúčastnil se několika mistrovství světa, kde s týmem získal stříbrnou a bronzovou medaili. Byl kapitánem na MS v Rusku.
Tomáš Plekanec hrál za tým Montreal Canadiens, se kterým však po dohodě rozvázal smlouvu a vrátil se do ČR.Kdo je to Tomáš Plekanec? Životopis Tomáš Plekanec, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Tomáš Plekanec

Národnost: česká
Datum narození: 31. října 1982
Místo narození: Kladno

Líbí se stručný životopis s osobou Tomáš Plekanec? Pak se podělte s vašimi přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Dodací list? Vzpomněli byste si co označuje výraz Podvojné účetnictví? Znáte pojem Crack? Znáte termín Adaptér?

Klíčová slova: lexikon, původ slova, význam pojmu, etymologie, co je to Tomáš Plekanec?, heslo, Tomáš Plekanec, informace, přesný význam, sport, termín, pojem, vysvětlení, wiki, odborný výraz, kdo je Tomáš Plekanec?

Pojem Tomáš Plekanec je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Tomáš Plekanec zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat termín Tomáš Plekanec na Google.cz

Zkusit najít slovo Tomáš Plekanec ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Tomáš Plekanec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Tomáš Plekanec na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Tomáš Plekanec například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Tomáš Plekanec?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Tomáš Plekanec? Kdo to byl Tomáš Plekanec? Kdy se narodil Tomáš Plekanec? Kde se narodil Tomáš Plekanec? Tomáš Plekanec je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Tomáš Plekanec například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Tomáš Plekanec i v jiné kategorii než je sport.