Kdo je to?
Kdo je to Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masochista? Lidé, poruchy

Kdo je to Masochista?

Co znamená a jaký je význam slova Masochista?

Masochista je člověk, kterému umožňuje sexuální vzrušení prožitek bolesti, způsobované někým jiným. Název byl odvozen od jména spisovatele Leopolda von Sacher – Masocha.
Masochistovi se bolest líbí, ale stanovuje si limity únosnosti. Bolest sám vyhledává a nemusí jít jen o bolest fyzickou. Masochista je dobrovolným trpitelem, podstupuje i bolest psychickou a umí si ji vychutnat.


Kdo je to Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Masochista? Lidé, poruchy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Masochista? s vašimi přáteli na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Nocebo? Víte, co je to Poezie? Znáte definici termínu Roupy? Rozumíte pojmu Freediving?

Klíčová slova: slovo, formulace, přesný význam, wiki, termín, wikipedie, poruchy, co znamená, popis, význam pojmu, informace, význam, přesný výraz, definice, odborný výraz, etymologie

Pojem Masochista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledejte bez špehování slovo Masochista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít slovo Masochista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Masochista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Masochista na Youtube

Zkusit najít frázi Masochista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Masochista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Co znamená Masochista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Masochista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masochista? Definice pojmu Masochista je v kategorii Poruchy

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste najít informace výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto hledat termín Masochista hledat i v jiných kategoriích (než poruchy).