Kdo je to?
Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Kdo je to Masochista?

Jaký je význam slova Masochista? Co to znamená?

Masochista je člověk, kterému umožňuje sexuální vzrušení prožitek bolesti, způsobované někým jiným. Název byl odvozen od jména spisovatele Leopolda von Sacher – Masocha.
Masochistovi se bolest líbí, ale stanovuje si limity únosnosti. Bolest sám vyhledává a nemusí jít jen o bolest fyzickou. Masochista je dobrovolným trpitelem, podstupuje i bolest psychickou a umí si ji vychutnat.


Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Zaujalo vás slovo, termín Masochista? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aktivní uhlí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Daňová evidence? Znáte definici termínu Prdopeč? Víte co je Oškrt?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo to je, přesný výraz, popis, definice, kdo je Masochista?, odborný výraz, přesný význam, poruchy, etymologie, slovo, Masochista, popis, termín, formulace, co znamená

Pojem Masochista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Masochista zkuste tyto odkazy

Hledat termín Masochista ve Wikislovníku

Najít pojem Masochista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít Masochista ve Wikipedii

Zkusit najít slovo Masochista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Masochista například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Masochista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Masochista? Kdo to byl Masochista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masochista? Definice pojmu Masochista se nachází v kategorii poruchy. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v poruchy.