Kdo je to?
Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Kdo je to Masochista?

Jaký je význam slova Masochista? Co to znamená?

Masochista je člověk, kterému umožňuje sexuální vzrušení prožitek bolesti, způsobované někým jiným. Název byl odvozen od jména spisovatele Leopolda von Sacher – Masocha.
Masochistovi se bolest líbí, ale stanovuje si limity únosnosti. Bolest sám vyhledává a nemusí jít jen o bolest fyzickou. Masochista je dobrovolným trpitelem, podstupuje i bolest psychickou a umí si ji vychutnat.Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Tento text (Masochista) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Autokláv? Pamatujete si definici pojmu Školkovné? Znáte definici termínu Defragmentace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Slang?

Klíčová slova: definice, význam, formulace, termín, Masochista, co znamená, wiki, kdo je Masochista?, význam slova, pojem, vysvětlení, kdo to je, poruchy, etymologie, popis, přesný význam

Pojem Masochista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Masochista ve Wikipedii

Hledat pojem Masochista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít slovo Masochista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Masochista ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Masochista například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Masochista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Masochista? Kdo to byl Masochista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masochista? Definice pojmu Masochista je v sekci poruchy. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledat odborný výraz Masochista i v jiné sekci než je kategorie poruchy.