Kdo je to?
Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Kdo je to Masochista?

Jaký je význam slova Masochista? Co to znamená?

Masochista je člověk, kterému umožňuje sexuální vzrušení prožitek bolesti, způsobované někým jiným. Název byl odvozen od jména spisovatele Leopolda von Sacher – Masocha.
Masochistovi se bolest líbí, ale stanovuje si limity únosnosti. Bolest sám vyhledává a nemusí jít jen o bolest fyzickou. Masochista je dobrovolným trpitelem, podstupuje i bolest psychickou a umí si ji vychutnat.


Kdo je to, byl Masochista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Masochista? Lidé, poruchy

Sdílejte tuto stránku se slovem Masochista se známými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Aktivní uhlí? Rozumíte pojmu SSL? Znáte definici termínu Prdopeč? Znáte pojem Elektronická evidence tržeb?

Klíčová slova: přesný význam, informace, co je to Masochista?, kdo to je, heslo, etymologie, význam, poruchy, slovo, formulace, wiki, popis, kdo je Masochista?, lexikon, termín, vysvětlení

Pojem Masochista je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít frázi Masochista ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Masochista ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Masochista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Masochista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Masochista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Masochista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Masochista? Kdo to byl Masochista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Masochista? Definice pojmu Masochista je v kategorii poruchy. Text napsán pro Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se také najít výraz, heslo, text, pojem řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Masochista i jinde než v sekci než v poruchy.