Kdo je to?
Kdo je Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Patrik Tkáč?

Kdo je Patrik Tkáč? Životopis, informace, biografie, podnikání

Patrik Tkáč je slovenský finančník a podnikatel. Je zakladatelem a spolumajitelem skupiny J&T. Jeho otec Jozef byl ředitelem Investiční a rozvojové banky.
Patrik Tkáč studoval na VŠ ekonomické v Bratislavě. Firmu J&T založil se spolužákem z gymnázia. Sám je také ve funkci předsedy představenstva Banky Praha, výkonným ředitelem společnosti J&T Finance Group SE. Založil Nadaci J&T.Kdo je Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní informace o osobě Patrik Tkáč

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. června 1973
Místo narození: Bratislava

Popis osobnosti Patrik Tkáč můžete sdílet s blízkými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte pojem AGROFERT? Vzpomněli byste si co znamená slovo Fungicid? Pamatujete si definici pojmu Linoleum? Víte co je Jestřábí oko?

Klíčová slova: osobnosti, wikipedie, vysvětlení, biografie, narození, národnost, Patrik Tkáč, lexikon, popis, kde se narodil Patrik Tkáč?, kdy se narodil Patrik Tkáč?, podnikání, datum narození, Patrik Tkáč, osobnost, kdo je Patrik Tkáč?

Pojem Patrik Tkáč je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat videa s názvem Patrik Tkáč na Youtube

Vyhledat výraz Patrik Tkáč ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Patrik Tkáč ve Wikipedii

Najít termín Patrik Tkáč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Patrik Tkáč na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Tkáč například v Google obrázcích, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Tkáč?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Patrik Tkáč? Kdy se narodil Patrik Tkáč? Kde se narodil Patrik Tkáč? Patrik Tkáč je v kategorii Podnikání

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Vyzkoušejte nalézt osobnost, osobu, člověka Patrik Tkáč třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Tkáč i v jiné kategorii než je podnikání.