Kdo je to?
Kdo je to Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Patrik Tkáč?

Kdo je to Patrik Tkáč? Stručný životopis

Patrik Tkáč je slovenský finančník a podnikatel. Je zakladatelem a spolumajitelem skupiny J&T. Jeho otec Jozef byl ředitelem Investiční a rozvojové banky.
Patrik Tkáč studoval na VŠ ekonomické v Bratislavě. Firmu J&T založil se spolužákem z gymnázia. Sám je také ve funkci předsedy představenstva Banky Praha, výkonným ředitelem společnosti J&T Finance Group SE. Založil Nadaci J&T.Kdo je to Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Patrik Tkáč

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. června 1973
Místo narození: Bratislava

Líbí se stručný životopis s osobou Patrik Tkáč? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Hereze? Znáte pojem Microsoft Access? Pamatujete si definici pojmu Agroturistika? Vzpomenete si na definici slova Retsina?

Klíčová slova: co znamená, informace, definice, Patrik Tkáč, formulace, popis, synonymum, podnikání, význam, pojem, význam slova, slovo, kdo je Patrik Tkáč?, původ slova, wiki, lexikon

Pojem Patrik Tkáč je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Najít termín Patrik Tkáč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Patrik Tkáč ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Patrik Tkáč ve Wikipedii

Vyhledat slovo Patrik Tkáč ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Tkáč například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Tkáč?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Patrik Tkáč? Kdo to byl Patrik Tkáč? Kdy se narodil Patrik Tkáč? Kde se narodil Patrik Tkáč? Patrik Tkáč je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Patrik Tkáč například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Tkáč i v jiné kategorii než je podnikání.