Kdo je to?
Kdo je Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Patrik Tkáč

Kdo je Patrik Tkáč? Životopis, informace, biografie, podnikání

Patrik Tkáč je slovenský finančník a podnikatel. Je zakladatelem a spolumajitelem skupiny J&T. Jeho otec Jozef byl ředitelem Investiční a rozvojové banky.
Patrik Tkáč studoval na VŠ ekonomické v Bratislavě. Firmu J&T založil se spolužákem z gymnázia. Sám je také ve funkci předsedy představenstva Banky Praha, výkonným ředitelem společnosti J&T Finance Group SE. Založil Nadaci J&T.



Kdo je Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní údaje o osobě Patrik Tkáč

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. června 1973
Místo narození: Bratislava

Zaujala vás biografie osobnosti Patrik Tkáč? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Odvaha? Rozumíte pojmu Slovo nadřazené? Pamatujete si definici pojmu Play off? Znáte pojem Amygdala?

Klíčová slova: životopis, lexikon, Patrik Tkáč, národnost, podnikání, podnikání, kdo je Patrik Tkáč?, informace, místo narození, wikipedie, kde se narodil Patrik Tkáč?, osobnosti, narození, biografie, datum narození, zajímavosti

Pojem Patrik Tkáč je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Patrik Tkáč v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Patrik Tkáč na Google obrázcích

Najít pojem Patrik Tkáč ve Wikipedii

Najít heslo Patrik Tkáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Patrik Tkáč ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Tkáč například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Tkáč?

Právě jste zjistili Kdo je to Patrik Tkáč? Kdy se narodil Patrik Tkáč? Kde se narodil Patrik Tkáč? Patrik Tkáč se nachází v sekci Podnikání

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme prošli a zkontrolovali všechny naše texty. I přesto je možné, že jsme některou chybu přehlédli. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Patrik Tkáč řekněme třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Tkáč i v jiné kategorii než je podnikání.