Kdo je to?
Kdo je to Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Patrik Tkáč?

Kdo je to Patrik Tkáč? Stručný životopis

Patrik Tkáč je slovenský finančník a podnikatel. Je zakladatelem a spolumajitelem skupiny J&T. Jeho otec Jozef byl ředitelem Investiční a rozvojové banky.
Patrik Tkáč studoval na VŠ ekonomické v Bratislavě. Firmu J&T založil se spolužákem z gymnázia. Sám je také ve funkci předsedy představenstva Banky Praha, výkonným ředitelem společnosti J&T Finance Group SE. Založil Nadaci J&T.Kdo je to Patrik Tkáč? Životopis Patrik Tkáč, lidé, osobnosti z podnikání

Základní údaje o osobě Patrik Tkáč

Národnost: slovenská
Datum narození: 3. června 1973
Místo narození: Bratislava

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Patrik Tkáč s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem AGROFERT? Rozumíte pojmu Pixabay? Pamatujete si definici pojmu Elementární? Znáte pojem Úsudek?

Klíčová slova: původ slova, co je to Patrik Tkáč?, kdo to je, lexikon, popis, přesný výraz, význam slova, podnikání, vysvětlení, etymologie, slovo, význam pojmu, odborný výraz, přesný význam, kdo je Patrik Tkáč?, Patrik Tkáč

Pojem Patrik Tkáč je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat termín Patrik Tkáč ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Patrik Tkáč ve Wikipedii

Najít pojem Patrik Tkáč ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Patrik Tkáč ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Patrik Tkáč například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Patrik Tkáč?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Patrik Tkáč? Kdo to byl Patrik Tkáč? Kdy se narodil Patrik Tkáč? Kde se narodil Patrik Tkáč? Patrik Tkáč patří do sekce podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Patrik Tkáč třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Patrik Tkáč i v jiné kategorii než je podnikání.