Kdo je to?
Kdo je to Pavel Baudiš? Životopis Pavel Baudiš, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Pavel Baudiš?

Kdo je to Pavel Baudiš? Stručný životopis

Pavel Baudiš je jedním z nejbohatších Čechů. Se svým přítelem založil a vlastní softwarovou a antivirovou firmu Avast. Je absolventem studií Informačních technologií VŠ Chemicko – technologické. Poté nastoupil do výzkumného ústavu matematických strojů, kde byl specialistou na grafiku. Po vzniku počítačových virů začal Pavel Baudiš psát antivirové programy. Na trh prorazili s antivirem Avast!
Protože časem nabídli produkt zdarma pro běžné uživatele, jsou celosvětově největší antivirovou společností.Kdo je to Pavel Baudiš? Životopis Pavel Baudiš, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní informace o osobě Pavel Baudiš

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1960
Místo narození: Praha

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Pavel Baudiš sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Alterace? Znáte termín Obligátní? Víte co je Zádumčivost? Víte, co je to Algeziologie?

Klíčová slova: přesný výraz, lexikon, přesný význam, původ slova, etymologie, slovo, popis, vysvětlení, co je to Pavel Baudiš?, termín, pojem, definice, kdo to je, podnikání, Pavel Baudiš, kdo je Pavel Baudiš?

Pojem Pavel Baudiš je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat frázi Pavel Baudiš ve vyhledávači Qwant

Vyhledat výraz Pavel Baudiš na Google.cz

Zkusit najít frázi Pavel Baudiš ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Pavel Baudiš na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Baudiš například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Životopis, kdo je Pavel Baudiš? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pavel Baudiš? Kdo to byl Pavel Baudiš? Kdy se narodil Pavel Baudiš? Kde se narodil Pavel Baudiš? Pavel Baudiš se nachází v kategorii podnikání. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Pavel Baudiš kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Baudiš i v jiné kategorii než je podnikání.