Kdo je to?
Kdo je Pavel Baudiš? Životopis Pavel Baudiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Kdo je Pavel Baudiš?

Kdo je Pavel Baudiš? Životopis, informace, biografie, podnikání

Pavel Baudiš je jedním z nejbohatších Čechů. Se svým přítelem založil a vlastní softwarovou a antivirovou firmu Avast. Je absolventem studií Informačních technologií VŠ Chemicko – technologické. Poté nastoupil do výzkumného ústavu matematických strojů, kde byl specialistou na grafiku. Po vzniku počítačových virů začal Pavel Baudiš psát antivirové programy. Na trh prorazili s antivirem Avast!
Protože časem nabídli produkt zdarma pro běžné uživatele, jsou celosvětově největší antivirovou společností.Kdo je Pavel Baudiš? Životopis Pavel Baudiš, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Základní informace o osobě Pavel Baudiš

Národnost: česká
Datum narození: 15. května 1960
Místo narození: Praha

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Pavel Baudiš? s vašimi kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Alterace? Vzpomenete si na definici slova PSPad? Víte co je Epitaf? Vzpomněli byste si na význam slova Ex offo?

Klíčová slova: wiki, místo narození, životopis, narození, wikipedie, podnikání, lexikon, Pavel Baudiš, kdo je Pavel Baudiš?, vysvětlení, biografie, popis, podnikání, datum narození, kdy se narodil Pavel Baudiš?, kde se narodil Pavel Baudiš?

Pojem Pavel Baudiš je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Pavel Baudiš

Hledat slovo Pavel Baudiš ve vyhledávači Yahoo

Hledat heslo Pavel Baudiš ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Pavel Baudiš ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Pavel Baudiš na Google obrázcích

Zkusit najít slovo Pavel Baudiš ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pavel Baudiš například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Pavel Baudiš

Právě nyní již víte Kdo je to Pavel Baudiš? Kdy se narodil Pavel Baudiš? Kde se narodil Pavel Baudiš? Pavel Baudiš je v kategorii Podnikání

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Pavel Baudiš dejme tomu třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Pavel Baudiš i v jiné kategorii než je podnikání.