Kdo je to?
Kdo je Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Steve Ballmer

Kdo je Steve Ballmer? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, podnikání

Steve Ballmer, celým jménem Steven Anthony Ballmer, je úspěšný manažer. 14 let působil jako výkonný ředitel Microsoftu. Ještě jako zaměstnanec získal akciové opce, díky kterým se stal jedním z nejbohatších lidí na světě.
Steve Ballmer je absolventem Harvardské univerzity. V průběhu studia se spřátelil s Billem Gatesem, který ho získal pro práci v Microsoftu. Ve volném čase se věnuje golfu a je fanouškem basketbalu.Kdo je Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, osobnosti, slavný člověk z kategorie podnikání

Hlavní data o osobě Steve Ballmer

Národnost: USA
Datum narození: 24. března 1956
Místo narození: Detroit

Tento text (Steve Ballmer) můžete samozřejmě sdílet s jinými lidmi na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Suspenzor? Pamatujete si definici pojmu Inline hokej? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ekokůže? Vzpomněli byste si co znamená slovo Voluntarismus?

Klíčová slova: Steve Ballmer, podnikání, biografie, život, narození, osobnosti, zajímavosti, informace, popis, místo narození, lexikon, kdo je Steve Ballmer?, životopis, vysvětlení, národnost, kde se narodil Steve Ballmer?

Pojem Steve Ballmer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Zkusit najít termín Steve Ballmer ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Steve Ballmer ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Steve Ballmer na Google.cz

Zkusit najít Steve Ballmer v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Steve Ballmer ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Ballmer například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Steve Ballmer? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Steve Ballmer? Kdy se narodil Steve Ballmer? Kde se narodil Steve Ballmer? Steve Ballmer patří do kategorie Podnikání

Kategorie podnikání, podnikatelka s autem, steve Ballmer, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Steve Ballmer třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Ballmer i v jiné kategorii než je podnikání.