Kdo je to?
Kdo je to Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Steve Ballmer?

Kdo je to Steve Ballmer? Stručný životopis

Steve Ballmer, celým jménem Steven Anthony Ballmer, je úspěšný manažer. 14 let působil jako výkonný ředitel Microsoftu. Ještě jako zaměstnanec získal akciové opce, díky kterým se stal jedním z nejbohatších lidí na světě.
Steve Ballmer je absolventem Harvardské univerzity. V průběhu studia se spřátelil s Billem Gatesem, který ho získal pro práci v Microsoftu. Ve volném čase se věnuje golfu a je fanouškem basketbalu.Kdo je to Steve Ballmer? Životopis Steve Ballmer, lidé, osobnosti z podnikání

Hlavní data o osobě Steve Ballmer

Národnost: USA
Datum narození: 24. března 1956
Místo narození: Detroit

Sdílejte tuto stránku s osobností Steve Ballmer s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Izotonický nápoj? Vzpomněli byste si co znamená slovo Skialpining? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mořská cibule? Víte co je Autoremedura?

Klíčová slova: popis, co je to Steve Ballmer?, pojem, kdo je Steve Ballmer?, popis, heslo, přesný výraz, vysvětlení, podnikání, co znamená, definice, synonymum, formulace, kdo to je, Steve Ballmer, termín

Pojem Steve Ballmer je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Steve Ballmer zkuste tyto odkazy

Hledat termín Steve Ballmer ve fulltextu Seznam.cz

Najít termín Steve Ballmer ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Steve Ballmer ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Steve Ballmer ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Steve Ballmer například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Biografie, životopis, kdo je to Steve Ballmer?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Steve Ballmer? Kdo to byl Steve Ballmer? Kdy se narodil Steve Ballmer? Kde se narodil Steve Ballmer? Steve Ballmer je v kategorii podnikání. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Steve Ballmer řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Steve Ballmer i v jiné kategorii než je podnikání.