Kdo je to?
Kdo je Kordula Stropnická? Životopis Kordula Stropnická, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kordula Stropnická

Kdo je Kordula Stropnická? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Kordula Stropnická je zatím známá především díky svým slavným rodičům. To, jestli se jí někdy v budoucnu podaří vystoupit z jejich stínu je zatím ve hvězdách. Její matkou je zasloužilá herečka Veronika Žilková a otcem Veroničin minulý manžel, rovněž herec, a navíc i bývalý ministr obrany Martina Stropnického.
Jelikož manželství rodičů skončilo poměrně dramaticky, dcera Kordula se postavila na stranu své matky. Důvodem patrně je, že za rozpadem manželství stála otcova nevěra s mladší kolegyní Markétou Horňákovou. Kvůli třicetileté ženě se Martin Stropnický rozhodl dvacetiletý vztah s Veronikou ukončit a cesta, kterou pro tuto informaci zvolil byla přinejmenším nešťastná. Poslal totiž své tehdejší ženě obyčejný email.
Kvůli tomu, jak manželství rodičů skončilo, se Kordula nadále se svým otcem nevídá, k čemuž napomáhají i jeho zahraniční pracovní povinnosti.
Kordula je jedinou společnou dcerou Martina Stropnického a Veroniky Žilkové. Narodila se v září 2005 a o necelé dva roky později přišel na svět i její mladší bratr Melichar. Kvůli vrozené srdeční vadě se však nedožil ani prvních narozenin.
Sama Kordula v současné době vzhledem ke svému věku stále studuje. Zda se vydá ve stopách svých rodičů zatím tedy není jasné, nicméně už v roce 2016 se objevila ve v romantické komedii v režii Tomáše Svobody Jak se zbavit nevěsty, kde si zahrála po boku Lenky Vlasákové, Davida Matáska, Andrei Růžičkové a dalších.
V současné době Kordula stále tvoří pár se svou první láskou, o rok starším Damianem.Kdo je Kordula Stropnická? Životopis Kordula Stropnická, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Kordula Stropnická

Národnost: česká
Datum narození: 21. září 2005
Místo narození: Praha

Tento text (Kordula Stropnická) můžete samozřejmě sdílet s rodinou a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Rozumíte pojmu ZPS? Vzpomněli byste si co znamená slovo Osifikace? Znáte definici termínu Mediální výchova? Víte co je Židokřesťanství?

Klíčová slova: životopis, Kordula Stropnická, zajímavosti, herectví, lexikon, místo narození, biografie, informace, kde se narodila Kordula Stropnická?, kdy se narodila Kordula Stropnická?, národnost, kdo je Kordula Stropnická?, wikipedie, narození, herectví, osobnosti

Pojem Kordula Stropnická je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Kordula Stropnická

Zkusit najít Kordula Stropnická na Google obrázcích

Najít termín Kordula Stropnická v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Kordula Stropnická ve Wikipedii

Zkusit najít termín Kordula Stropnická ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Kordula Stropnická ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kordula Stropnická například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v metavyhledávači Info.com, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Kordula Stropnická

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Kordula Stropnická? Kdy se narodila Kordula Stropnická? Kde se narodila Kordula Stropnická? Kordula Stropnická je v kategorii Herectví

Text vytvořen pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Kordula Stropnická řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Kordula Stropnická i v jiné kategorii než je herectví.