Kdo je to?
Kdo je Nikol Moravcová? Životopis Nikol Moravcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Nikol Moravcová

Kdo je Nikol Moravcová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, modeling

Nikol Moravcová je modelka, moderátorka, herečka a influencerka, která se narodila 8. července 1987 v mostě. Mezi lety 2011 a 2014 studovala na Vysoké škole finanční a správní bakalářský obor marketingová komunikace, který úspěšně dokončila. Ve stejné době působila také jako moderátorka na Fashion TV, kde setrvala až do ledna 2022. Tedy dlouhých jedenáct let.
O pár měsíců dříve se stala moderátorkou na TV Nova díky reality show Love island.
Nikol není pouze moderátorka, ale okrajově se věnuje také herectví. V roce 2011 například ztvárnila Dívku Sen v komediálním muzikálu V peřině. V tomto snímku v režii F. A. Brabce si zahrála po boku velkých hvězd jako je Lucie bílá, Karel Roden, Bolek Polívka, Eliška Balzerová či Jiří Mádl. Milá hudební komedie si u diváků vysloužila pouze 32 %, a tím obsadila 728. místo v řebříčku nejhorších filmů.
Hned o rok později si Nikol Moravcová zahrála v romantické komedii Martin a Venuše a Markem Taclíkem a Kristýnou Bokovou v hlavních rolích. V roce 2014 stihla natočit hned dva filmy včetně komediálního dramatu Všiváci a komedie Modelky s.r.o. Tento snímek byl však se svými 17 % pasován na 132. nejhorší film vůbec.
Mimo těchto filmů si Nikol zahrála v několika seriálech jako Dokonalý svět, Ententýky, Ohnivý kuře či krmelec U Muflona. Také ji televizní diváci mohli vidět v mnoha televizních pořadech jako Nic není nemožné, 7 pádů Honzy Dědka, Máme rádi Česko, Božské dorty od Markéty a Pevnost Boyard.
V dubnu 2013 se stala Nikol majitelkou Bloges Robes, lifestylového fashion blogu.
V roce 2006 byla zvolena Miss Internet a zvítězila také v hlasování Miss Internet Press.
Vystupovala v několika reklamách a v roce 2011 účinkovala v české verzi soutěže Wipeout na TV Nova.
18. srpna 2018 si Nikol Moravcová vzala na terasách pražského Paláce Lucerna za muže Karola Baláže, jehož poznala na seznamce Tinder. Brzy poté modelka otěhotněla a na svět přivedla dcerku, která dostala neobvyklé jméno Violet.Kdo je Nikol Moravcová? Životopis Nikol Moravcová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Základní informace o osobě Nikol Moravcová

Národnost: česká
Datum narození: 8. července 1987
Místo narození: Most

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Nikol Moravcová? s jinými osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Víte, co je to Karaoke? Vzpomněli byste si na význam slova Dalekozrakost? Vzpomněli byste si na význam slova CorelDRAW? Znáte definici termínu Fatva?

Klíčová slova: informace, zajímavosti, osobnosti, životopis, popis, datum narození, modeling, místo narození, národnost, Nikol Moravcová, život, wikipedie, kdo je Nikol Moravcová?, wiki, Nikol Moravcová, kdy se narodila Nikol Moravcová?

Pojem Nikol Moravcová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Nikol Moravcová

Hledat slovo Nikol Moravcová ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Nikol Moravcová na Youtube

Hledat heslo Nikol Moravcová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Nikol Moravcová ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Nikol Moravcová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Nikol Moravcová například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Nikol Moravcová? Stručná biografie

Právě nyní již víte Kdo je to Nikol Moravcová? Kdy se narodila Nikol Moravcová? Kde se narodila Nikol Moravcová? Nikol Moravcová je v kategorii Modeling

Kategorie modeling, modelka klobouk, nikol Moravcová, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za správnost a úplnost informací na Webových stránkách uvedených. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Nikol Moravcová kupříkladu ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Nikol Moravcová i v jiné kategorii než je modeling.