Kdo je to?
Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Kdo je to Guma?

Jaký je význam slova Guma? Co to znamená?

Guma je hanlivé a výsměšné označení, které se používá pro vojáky z povolání.
Výraz guma byl používán jako nadávka, protože ten, kdo se stal vojákem z povolání, byl v určitých dobách předmětem opovržení, zvláště pokud svou činnost vykonával příliš horlivě, aniž by měl potřebné znalosti a dovednosti.Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Sdílejte tuto stránku se slovem Guma se známými na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Vývojová dysfázie? Znáte termín Pirohy? Vzpomněli byste si na význam slova AWD? Víte, co je to Hemofilie?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, popis, kdo to je, slovo, význam, co znamená, formulace, význam slova, wiki, kdo je Guma?, přesný význam, informace, popis, přesný výraz, Guma

Pojem Guma je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Guma

Najít výraz Guma ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít Guma ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Guma ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Guma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Guma například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Guma, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Guma? Kdo to byl Guma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Guma? Definice pojmu Guma je v kategorii přezdívky. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v přezdívky.