Kdo je to?
Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Kdo je to Guma?

Jaký je význam slova Guma? Co to znamená?

Guma je hanlivé a výsměšné označení, které se používá pro vojáky z povolání.
Výraz guma byl používán jako nadávka, protože ten, kdo se stal vojákem z povolání, byl v určitých dobách předmětem opovržení, zvláště pokud svou činnost vykonával příliš horlivě, aniž by měl potřebné znalosti a dovednosti.Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Tento text (Guma) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to No frost? Znáte termín Rešerše? Vzpomněli byste si na význam slova Licence? Víte, co je to Tourettův syndrom?

Klíčová slova: odborný výraz, co je to Guma?, informace, co znamená, popis, definice, vysvětlení, přesný význam, původ slova, lexikon, pojem, význam, slovo, kdo to je, význam slova, popis

Pojem Guma je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Guma zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Guma v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat výraz Guma ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Guma ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Guma ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Guma například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve Wikipedii, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Guma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Guma? Kdo to byl Guma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Guma? Definice pojmu Guma je v sekci přezdívky. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz třeba na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie přezdívky.