Kdo je to?
Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Kdo je to Guma?

Jaký je význam slova Guma? Co to znamená?

Guma je hanlivé a výsměšné označení, které se používá pro vojáky z povolání.
Výraz guma byl používán jako nadávka, protože ten, kdo se stal vojákem z povolání, byl v určitých dobách předmětem opovržení, zvláště pokud svou činnost vykonával příliš horlivě, aniž by měl potřebné znalosti a dovednosti.Kdo je to, byl Guma? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Guma? Lidé, přezdívky

Zaujalo vás slovo, termín Guma? Potom se podělte s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Vývojová dysfázie? Znáte definici termínu Adekvátní? Vzpomněli byste si na význam slova AWD? Pamatujete si definici pojmu Tokáň?

Klíčová slova: heslo, Guma, termín, kdo je Guma?, přesný význam, význam pojmu, popis, slovo, původ slova, wiki, lexikon, etymologie, vysvětlení, formulace, odborný výraz, informace

Pojem Guma je v kategorii Přezdívky, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Guma doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Guma ve Wikislovníku

Najít slovo Guma ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Guma ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Guma na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Guma například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Guma? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Guma? Kdo to byl Guma? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Guma? Definice pojmu Guma se nachází v kategorii přezdívky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než přezdívky.