Kdo je to?
Kdo je Josef Vrtal? Životopis Josef Vrtal, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Josef Vrtal

Kdo je Josef Vrtal? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Český dabér, herec a dramaturg Josef Vrtal se narodil 14. června v Okříškách na Vysočině nedaleko Třebíče. Vystudoval scénáristiku, dramaturgii a herectví.
Objevil se i v několika filmech. Role ztvárnil například ve snímcích Parta za milión, Poklad rytíře Miloty nebo Pozvání na zámek. Spíš než z filmů jej ale mohou diváci znát z televizních pořadů. Mezi jeho divácky nejúspěšnější projekty patří Autosalon nebo Fotr na tripu, kde Josef se svými dvěma dcerami po sto dní projíždí mnoho zemí včetně Ukrajiny, Gruzie, Kazachstánu nebo Uzbekistánu. Později se vydal také na sto kilometrovou cestu karavanem ještě do severní Afriky.
Během natáčení cestopisu Fotr na tripu jej potkala nemilá událost. Byl patrně neprávem ukrajinskou policií obviněn z řízení pod vlivem alkoholu. Pod pohrůžkou soudu a vyhoštění musel zaplatit 1500 euro. Jednalo se pravděpodobně o past, do které Josef spadl. Dle jeho slov totiž nebylo prakticky možné, aby tazvaně "nadýchal".
Od počátku devadesátých let se intenzivně věnuje dabingu. Podílel se například na hororovém filmu Rosemary má děťátko, v seriálu Dallas daboval postavu jménem Dave Stratton, dále spolupracoval na filmech jako Star Trek: Film, Princezna Fantaghiro, Agenti dementi nebo Prometheus.
Kromě seriálových rolí má na kontě také mnoho seriálů. Pro ilustraci je zde možné zmínit kriminální seriál Jake a Tlusťoch, oblíbenou Pobřežní hlídku, kde propůjčil hlas postavě Johna D. Corta, seriál Zorro, Doktor z hor, Akta X, Zmije, Star Trek: Voyager, Komisař Rex, JAG, Sindibádova dobrodružství, Kriminálka Miami nebo minisérii Scarlett.
Své soukromí si dobře střeží a informace o jeho manželce nejsou známé. Mnozí ji nazývají paní Colombová. Přestože cestuje s manželem a dětmi, před kamerou se zpravidla neobjevuje. Jejím místo je totiž na opačné straně objektivu. Josef Vrtal má se svou ženou tedy dvě dcery, které jsou vzhledem k jejich náročnému rozvrhu a častému cestování vzdělávány v institutu domácího vzdělávání.Kdo je Josef Vrtal? Životopis Josef Vrtal, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Josef Vrtal

Národnost: česká
Datum narození: 14. 6. 1969
Místo narození: Okříšky, Česká republika

Popis osobnosti Josef Vrtal můžete sdílet s vašimi sledujícími na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Rétorika? Rozumíte pojmu Motovidlo? Víte co je Nonsens? Znáte pojem Homocystein?

Klíčová slova: Josef Vrtal, kdo je Josef Vrtal?, osobnost, vysvětlení, životopis, život, kde se narodil Josef Vrtal?, osobnosti, národnost, lexikon, biografie, kdy se narodil Josef Vrtal?, popis, datum narození, zajímavosti, wikipedie

Pojem Josef Vrtal je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Josef Vrtal zkuste tyto odkazy

Najít slovo Josef Vrtal ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Josef Vrtal ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Josef Vrtal na Google obrázcích

Hledat frázi Josef Vrtal ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Josef Vrtal ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Josef Vrtal například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Josef Vrtal

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Josef Vrtal? Kdy se narodil Josef Vrtal? Kde se narodil Josef Vrtal? Josef Vrtal patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, herec v bílém, josef Vrtal, ilustrační obrázek

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Snažili jsme se kontrolovat a ověřovat texty a informace. Přesto se mohlo stát, že je zde nepřesný údaj nebo chyba. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Josef Vrtal řekněme ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Josef Vrtal i v jiné kategorii než je herectví.