Kdo je to?
Kdo je Daniel Bambas? Životopis Daniel Bambas, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Daniel Bambas?

Kdo je Daniel Bambas? Životopis, informace, biografie, herectví

Daniel Bambas je český herec.
Vystudoval DAMU.
V průběhu své divadelní kariéry vystupuje na prknech řady českých divadlech. V angažmá působí v Divadle na Vinohradech, kde účinkoval například v Baladě pro banditu, Sňatcích z rozumu, Jak se vám líbí nebo slavném Amadeovi. Diváci jej však mohli vídat i v Divadle Bez zábradlí, ve Studiu Dva nebo v Městském divadle Mladá Boleslav. Na Letních shakespearovských slavnostech si zahrál v inscenaci Richard III.
Jeho filmografie je poměrně krátká. Najdeme v ní krimi Bolero z roku 2004, komedii Svatba na bitevním poli (2008) nebo thriller Past z roku 2020.
Do diváckého povědomí se dostal díky roli mladého právníka v seriálu Velmi křehké vztahy. Na Slovensku jej znají díky účinkování ve slovenském seriálu Ordinácia v ružovej záhrade.
Je držitelem ceny Thálie za roli v inscenaci Krás(k)a na scéně.Kdo je Daniel Bambas? Životopis Daniel Bambas, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Daniel Bambas

Národnost: česká
Datum narození: 31. března 1980
Místo narození: Uherské Hradiště

Popis osobnosti Daniel Bambas můžete sdílet s dalšími osobami na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Zlatý gól? Víte co je Obřízka? Víte co je Chatbot? Vzpomněli byste si co označuje výraz Merch?

Klíčová slova: informace, wikipedie, wiki, Daniel Bambas, národnost, místo narození, kdy se narodil Daniel Bambas?, zajímavosti, narození, herectví, herectví, vysvětlení, Daniel Bambas, životopis, biografie, osobnosti

Pojem Daniel Bambas je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Daniel Bambas lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Daniel Bambas ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Daniel Bambas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Daniel Bambas ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Daniel Bambas ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Daniel Bambas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Daniel Bambas například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Daniel Bambas? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Daniel Bambas? Kdy se narodil Daniel Bambas? Kde se narodil Daniel Bambas? Daniel Bambas patří do sekce Herectví

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Daniel Bambas dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Daniel Bambas i v jiné kategorii než je herectví.