Kdo je to?
Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Co znamená a jaký je význam slova Administrátor?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Administrátor s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Word? Vzpomněli byste si na význam slova Klišé? Vzpomněli byste si na význam slova Inkluze? Znáte definici termínu Samovar?

Klíčová slova: význam slova, slovo, popis, původ slova, Administrátor, formulace, co je to Administrátor?, termín, informace, profese, přesný výraz, význam, význam pojmu, pojem, přesný význam, synonymum

Pojem Administrátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Administrátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Administrátor ve Wikislovníku

Vyhledat výraz Administrátor ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Administrátor ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Administrátor například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Administrátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Administrátor? Kdo to byl Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor je v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, heslo, text, pojem kupř. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Administrátor i v jiné sekci než v profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.