Kdo je to?
Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Co znamená a jaký je význam slova Administrátor?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Administrátor? s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Registrační pokladna? Víte, co je to Droga? Vzpomněli byste si na význam slova Dýha? Rozumíte pojmu Carpaccio?

Klíčová slova: pojem, odborný výraz, profese, význam pojmu, informace, kdo je Administrátor?, co znamená, význam slova, slovo, přesný význam, kdo to je, původ slova, heslo, synonymum, popis, co je to Administrátor?

Pojem Administrátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít frázi Administrátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Administrátor na Youtube

Najít výraz Administrátor ve Wikislovníku

Vyhledat termín Administrátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Administrátor například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Administrátor

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Administrátor? Kdo to byl Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Pokuste se vyhledat výraz, definici, slovo, termín například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.