Kdo je to?
Kdo je to Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Jaký je význam slova Administrátor? Co to znamená?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Administrátor? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Administrátor s vašimi známými a kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Slabika? Znáte pojem Tagliatelle? Vzpomněli byste si na význam slova Kalendářní čtvrtletí? Vzpomenete si na definici slova Roupy?

Klíčová slova: vysvětlení, přesný výraz, co znamená, význam, popis, Administrátor, termín, definice, informace, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, formulace, přesný výraz, wiki, slovo

Pojem Administrátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Administrátor v dalších zdrojích

Hledat slovo Administrátor ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Administrátor ve vyhledávači Yahoo

Hledat videa s názvem Administrátor na Youtube

Najít termín Administrátor ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Administrátor ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Administrátor například v Microsoft Bing, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Administrátor, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor je v kategorii Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Všechny údaje jsou bez záruky. V obsahu stránek mohou být pravopisné, faktické chyby i nepřesnosti. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Administrátor i v jiné části webu než je kategorie profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.