Kdo je to?
Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Kdo je to Administrátor?

Co znamená a jaký je význam slova Administrátor?

Administrátor obecně označuje člověka, který něco obsluhuje nebo nad něčím vykonává správu, popřípadě poskytuje nějaké služby. Může se jednat i o toho, kdo dočasně zastupuje jinou osobu a vykonává její funkci nebo řídí úřad. Velmi často pojmenování administrátor označuje určitou funkci, například počítačový administrátor jako správce sítě, databáze, systémový administrátor. Slovo administrátor lze použít i pro guvernéra, který spravuje svěřené území.
V církevním názvosloví je administrátorem nazýván kněz, který dočasně zastupuje jiného kněze, který nemůže vykonávat své povinnosti. Jedná se většinou o takového kněze, který má k dané farnosti nejblíže a slouží zde do návratu původního kněze nebo do ustanovení nového.Kdo je to, byl Administrátor? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Administrátor? Lidé, profese

Definici slova Administrátor můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Základní deska? Vzpomněli byste si na význam slova Bílý čaj? Vzpomněli byste si na význam slova Bungalov? Znáte definici termínu Fejt?

Klíčová slova: heslo, wiki, význam slova, význam pojmu, vysvětlení, formulace, přesný výraz, popis, co je to Administrátor?, kdo to je, Administrátor, odborný výraz, co znamená, lexikon, synonymum, popis

Pojem Administrátor je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat termín Administrátor ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat výraz Administrátor v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Administrátor ve Wikipedii

Vyhledat heslo Administrátor ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Administrátor například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Administrátor

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Administrátor? Kdo to byl Administrátor? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Administrátor? Definice pojmu Administrátor patří do sekce profese. Text napsán pro Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste hledat pojem, text, definici, například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Administrátor i v jiné kategorii než je sekce profese.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.