Kdo je to?
Kdo je to Lenka Dusilová? Životopis Lenka Dusilová, lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Lenka Dusilová?

Kdo je to Lenka Dusilová? Stručný životopis

Lenka Dusilová je zpěvačka, která svou kariéru začala již jako dítě. Později se stala členkou souboru Bambini di Praga. Vystupovala s rockovou skupinou Sluníčko a byla nominována na cenu Objev roku. Pak působila v kapele Lucie a stala se spoluzakladatelkou skupiny Pusa.
Několikrát byla zvolena nejlepší zpěvačkou roku v anketě časopisu Report. Spolupracovala také s kapelou Čechomor. Lenka Dusilová vystupuje sólově nebo s doprovodnou kapelou Baromantika.Kdo je to Lenka Dusilová? Životopis Lenka Dusilová, lidé, osobnosti z hudba

Základní údaje o osobě Lenka Dusilová

Národnost: česká
Datum narození: 28. prosince 1975
Místo narození: Karlovy Vary

Zaujala vás biografie osobnosti Lenka Dusilová? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Přídavné jméno? Vzpomněli byste si co označuje výraz Traktát? Znáte termín Spinning? Znáte termín Sniffing?

Klíčová slova: původ slova, popis, co znamená, etymologie, formulace, slovo, přesný význam, kdo to je, termín, odborný výraz, informace, význam slova, pojem, definice, lexikon, přesný výraz

Pojem Lenka Dusilová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Lenka Dusilová zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Lenka Dusilová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Lenka Dusilová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Lenka Dusilová na Youtube

Vyhledat heslo Lenka Dusilová ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Dusilová například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lenka Dusilová

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lenka Dusilová? Kdo to byl Lenka Dusilová? Kdy se narodil Lenka Dusilová? Kde se narodil Lenka Dusilová? Lenka Dusilová se nachází v sekci hudba. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se vyhledat osobnost, osobu, člověka Lenka Dusilová např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Dusilová i v jiné kategorii než je hudba.