Kdo je to?
Kdo je Lenka Dusilová? Životopis Lenka Dusilová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Lenka Dusilová

Kdo je Lenka Dusilová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, hudba

Lenka Dusilová je zpěvačka, která svou kariéru začala již jako dítě. Později se stala členkou souboru Bambini di Praga. Vystupovala s rockovou skupinou Sluníčko a byla nominována na cenu Objev roku. Pak působila v kapele Lucie a stala se spoluzakladatelkou skupiny Pusa.
Několikrát byla zvolena nejlepší zpěvačkou roku v anketě časopisu Report. Spolupracovala také s kapelou Čechomor. Lenka Dusilová vystupuje sólově nebo s doprovodnou kapelou Baromantika.Kdo je Lenka Dusilová? Životopis Lenka Dusilová, osobnosti, slavná žena z kategorie hudba

Hlavní informace o osobě Lenka Dusilová

Národnost: česká
Datum narození: 28. prosince 1975
Místo narození: Karlovy Vary

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Lenka Dusilová sdílet s kolegy na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Omeprazol? Vzpomněli byste si co znamená slovo Úhlopříčka? Znáte termín Cookies? Víte co je Prdopeč?

Klíčová slova: datum narození, wiki, hudba, lexikon, zajímavosti, Lenka Dusilová, místo narození, wikipedie, kdy se narodila Lenka Dusilová?, národnost, životopis, osobnost, osobnosti, Lenka Dusilová, kdo je Lenka Dusilová?, narození

Pojem Lenka Dusilová je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít heslo Lenka Dusilová ve Wikipedii

Vyhledat výraz Lenka Dusilová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Lenka Dusilová ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Lenka Dusilová ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lenka Dusilová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Lenka Dusilová například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Stručná biografie, resp. životopis osoby Lenka Dusilová

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Lenka Dusilová? Kdy se narodila Lenka Dusilová? Kde se narodila Lenka Dusilová? Lenka Dusilová se nachází v sekci Hudba

Text vytvořen pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Lenka Dusilová řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Lenka Dusilová i v jiné kategorii než je hudba.