Kdo je to?
Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buchta?

Jaký je význam slova Buchta? Co to znamená?

Výraz buchta se v běžném nespisovném vyjadřování mezi muži používá jako synonymum pro slovo dívka. Nemusí se vždy jednat o nadávku či urážku, časté je např. slovní spojení "pěkná buchta", což je jednoznačně pochvala, avšak se sexistickým podtónem neomylně vyjadřujícím výhradně sexuální zájem hodnotícího o dotyčnou. Proto takovýmto obhroublým hodnocením žádný muž na ženu velký dojem neudělá. Slovo buchta nebo zdrobněle buchtička však může mít i vulgárnější význam a označovat ženský pohlavní orgán.


Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Buchta s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ZPS? Víte co je Rýmovník? Znáte pojem Hoblice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Stres?

Klíčová slova: wikipedie, původ slova, slovo, hanlivé, Buchta, etymologie, přesný výraz, význam, definice, popis, heslo, co znamená, lexikon, význam slova, pojem, hanlivé

Pojem Buchta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další informace o pojmu Buchta hledejte v níže uvedených zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buchta ve Wikimedia Commons

Hledat termín Buchta ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat slovo Buchta ve Wikipedii

Najít výraz Buchta na Google obrázcích

Zkusit najít Buchta ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Buchta například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Buchta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Buchta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buchta? Definice pojmu Buchta je v sekci Hanlivé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat pojem, slovo, termín, definici třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Buchta hledat i v jiných kategoriích (než hanlivé).