Kdo je to?
Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Kdo je to Buchta?

Jaký je význam slova Buchta? Co to znamená?

Výraz buchta se v běžném nespisovném vyjadřování mezi muži používá jako synonymum pro slovo dívka. Nemusí se vždy jednat o nadávku či urážku, časté je např. slovní spojení "pěkná buchta", což je jednoznačně pochvala, avšak se sexistickým podtónem neomylně vyjadřujícím výhradně sexuální zájem hodnotícího o dotyčnou. Proto takovýmto obhroublým hodnocením žádný muž na ženu velký dojem neudělá. Slovo buchta nebo zdrobněle buchtička však může mít i vulgárnější význam a označovat ženský pohlavní orgán.


Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Sdílejte tento text s heslem Buchta s kolegy na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz ZPS? Znáte definici termínu Kumys? Znáte pojem Černý kořen? Pamatujete si definici pojmu Kolagen?

Klíčová slova: co znamená, synonymum, pojem, etymologie, odborný výraz, lexikon, původ slova, význam, přesný výraz, wiki, termín, hanlivé, přesný výraz, informace, vysvětlení, Buchta

Pojem Buchta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Buchta

Vyhledat heslo Buchta ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Buchta ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buchta ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Buchta ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Buchta ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Buchta například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Buchta? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Buchta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buchta? Definice pojmu Buchta patří do kategorie Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít informace pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než hanlivé).