Kdo je to?
Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Buchta

Jaký je význam slova Buchta? Co to znamená?

Výraz buchta se v běžném nespisovném vyjadřování mezi muži používá jako synonymum pro slovo dívka. Nemusí se vždy jednat o nadávku či urážku, časté je např. slovní spojení "pěkná buchta", což je jednoznačně pochvala, avšak se sexistickým podtónem neomylně vyjadřujícím výhradně sexuální zájem hodnotícího o dotyčnou. Proto takovýmto obhroublým hodnocením žádný muž na ženu velký dojem neudělá. Slovo buchta nebo zdrobněle buchtička však může mít i vulgárnější význam a označovat ženský pohlavní orgán.


Kdo je to Buchta? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Buchta? Lidé, hanlivé

Definici pojmu Buchta sdílejte s přáteli a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz CNG? Vzpomenete si na definici slova Spropitné? Znáte pojem Ratejna? Vzpomněli byste si na význam slova Czech POINT?

Klíčová slova: co znamená, pojem, wikipedie, Buchta, wiki, přesný výraz, slovo, význam, přesný význam, synonymum, vysvětlení, význam slova, popis, význam pojmu, etymologie, hanlivé

Pojem Buchta je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Buchta

Zkusit najít heslo Buchta v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Buchta ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Buchta ve Wikimedia Commons

Najít termín Buchta ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Buchta ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Buchta například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Buchta, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Buchta? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Buchta? Definice pojmu Buchta je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste hledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Buchta v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je hanlivé.