Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomik?

Co znamená a jaký je význam slova Stomik?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Líbí se vám definice kdo je to Stomik? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Klipart? Znáte definici termínu Facebook? Znáte definici termínu Teritorium? Pamatujete si definici pojmu Etážové topení?

Klíčová slova: popis, slovo, Stomik, termín, lékařství, vysvětlení, kdo je Stomik?, přesný výraz, původ slova, wiki, definice, formulace, význam pojmu, informace, význam slova, etymologie

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Stomik

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stomik ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Stomik ve Wikipedii

Najít pojem Stomik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Stomik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Co znamená Stomik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Stomik? Kdo to byl Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik je v sekci lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než lékařství.