Kdo je to?
Kdo je to Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stomik? Lidé, lékařství

Stomik

Jaký je význam slova Stomik? Co to znamená?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Stomik? Lidé, lékařství

Uvedený text s definicí slova Stomik můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Rozumíte pojmu Rýmovník? Pamatujete si definici pojmu Vízum? Znáte definici termínu Feston? Vzpomněli byste si co znamená slovo Finanční gramotnost?

Klíčová slova: význam pojmu, Stomik, wiki, Stomik, pojem, termín, vysvětlení, přesný výraz, lexikon, původ slova, synonymum, definice, význam, přesný výraz, wikipedie, lékařství

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Stomik

Hledat termín Stomik ve Wikipedii

Najít termín Stomik ve vyhledávači Yahoo

Najít heslo Stomik na Google.cz

Najít termín Stomik ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Stomik ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Stomik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste zjistili Kdo je to Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, zdravotní sestra, stomik, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než lékařství).