Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomik?

Co znamená a jaký je význam slova Stomik?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Stomik? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Klipart? Znáte termín Cvikla? Znáte definici termínu Teritorium? Víte, co je to Praktická škola?

Klíčová slova: význam, původ slova, vysvětlení, formulace, popis, synonymum, lexikon, přesný význam, wiki, popis, Stomik, etymologie, lékařství, kdo je Stomik?, co znamená, co je to Stomik?

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Stomik

Hledat výraz Stomik na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stomik ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Stomik ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Stomik ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Stomik, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Stomik? Kdo to byl Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik se nachází v sekci lékařství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v lékařství.