Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomik?

Co znamená a jaký je význam slova Stomik?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Stomik s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Adaptér? Znáte definici termínu Pražská kavárna? Znáte definici termínu Artyčok? Pamatujete si definici pojmu Čistá mzda?

Klíčová slova: co znamená, přesný výraz, etymologie, původ slova, wiki, pojem, význam pojmu, přesný význam, vysvětlení, Stomik, lexikon, význam, popis, slovo, heslo, definice

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Stomik lze najít v následujících zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stomik ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Stomik ve vyhledávači Qwant

Najít heslo Stomik ve Wikipedii

Najít slovo Stomik na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve vyhledávači Seznam.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Stomik? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Stomik? Kdo to byl Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik se nachází v kategorii lékařství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Stomik i jinde než v sekci než v lékařství.