Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomik?

Co znamená a jaký je význam slova Stomik?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Tento text (Stomik) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Adaptér? Víte co je Vitráž? Znáte definici termínu Artyčok? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dual sim?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, informace, wiki, synonymum, definice, popis, původ slova, význam, Stomik, přesný význam, termín, etymologie, slovo, heslo, význam slova

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Stomik ve Wikimedia Commons

Najít pojem Stomik v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Stomik ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Stomik ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Stomik

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Stomik? Kdo to byl Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik je v kategorii lékařství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, výraz například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Stomik i v jiných kategoriích (než lékařství).