Kdo je to?
Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Kdo je to Stomik?

Co znamená a jaký je význam slova Stomik?

Stomik je osoba, která má dočasný nebo trvalý vývod dutého orgánu na tělní povrch. Většinou se jedná o střevní vývody tlustého nebo tenkého střeva. Někdy jde o vývod cest dýchacích nebo močových.
Stomie se vytváří chirurgicky, důvodem bývá poškození nebo onemocnění příslušného orgánu. Stomik může mít vývod trvalý nebo dočasný.Kdo je to, byl Stomik? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Stomik? Lidé, lékařství

Tento text (Stomik) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Rozumíte pojmu Hematurie? Znáte definici termínu Netflix? Znáte definici termínu Exodus? Pamatujete si definici pojmu Kartel?

Klíčová slova: popis, význam, wiki, synonymum, původ slova, termín, co je to Stomik?, přesný výraz, přesný význam, vysvětlení, Stomik, pojem, co znamená, odborný výraz, informace, lékařství

Pojem Stomik je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Stomik v následujících vyhledávačích

Hledat výraz Stomik ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Stomik ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Stomik ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Stomik ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Stomik například ve videích na Youtube, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Stomik, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Stomik? Kdo to byl Stomik? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Stomik? Definice pojmu Stomik je v kategorii lékařství. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Stomik i jinde než v sekci než v lékařství.