Kdo je to?
Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pletichář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pletichář?

Jaký je význam slova Pletichář? Co to znamená?

Pletichář je zákeřný, nebezpečný člověk, rafinovaný intrikán. Pletichařit znamená totéž jako kout pikle, tedy chystat nějaký podraz, úskok, špinavost s úmyslem využít situace pro svůj prospěch bez ohledu na to, že to znamená někomu jinému třeba i dost uškodit. Pleticháři bývají vychytralí a mazaní, svoje úmysly dokáží dokonale skrývat, nemají žádné zábrany lhát a bývají též mistry přetvářky. Široké spektrum možností uplatnění nabízejí pletichářům různé manažerské a vedoucí posty a zejména politika. Ani ne tak ta celostátní jako spíše komunální, kde na ně není tolik "vidět". Leckterý odhalený pletichář se ze všech obvinění dokáže s pomocí dobrého právníka obratně vykroutit a uniknout tak případnému trestu. Ostatně v zemi, kde jsou soudy extrémně pomalé a jejich rozhodnutí nikoliv vzácně působí dojmem, že jsou všechno jen ne nezávislá, to není až tak složité.


Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pletichář? Lidé, hanlivé

Definici slova Pletichář můžete sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Mikrocefalie? Víte, co je to Minaret? Vzpomenete si na definici slova Tavná pistole? Rozumíte pojmu Imobilizér?

Klíčová slova: heslo, termín, vysvětlení, co znamená, lexikon, hanlivé, význam pojmu, Pletichář, formulace, význam slova, Pletichář, přesný význam, wiki, původ slova, přesný výraz, wikipedie

Pojem Pletichář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Hledat videa s názvem Pletichář na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Pletichář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat heslo Pletichář na Google.cz

Zkusit najít heslo Pletichář ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Pletichář ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pletichář například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pletichář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pletichář? Definice pojmu Pletichář je v kategorii Hanlivé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace pojem, výraz,termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Pletichář i v jiné kategorii než v hanlivé.