Kdo je to?
Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pletichář? Lidé, hanlivé

Pletichář

Co znamená a jaký je význam slova Pletichář?

Pletichář je zákeřný, nebezpečný člověk, rafinovaný intrikán. Pletichařit znamená totéž jako kout pikle, tedy chystat nějaký podraz, úskok, špinavost s úmyslem využít situace pro svůj prospěch bez ohledu na to, že to znamená někomu jinému třeba i dost uškodit. Pleticháři bývají vychytralí a mazaní, svoje úmysly dokáží dokonale skrývat, nemají žádné zábrany lhát a bývají též mistry přetvářky. Široké spektrum možností uplatnění nabízejí pletichářům různé manažerské a vedoucí posty a zejména politika. Ani ne tak ta celostátní jako spíše komunální, kde na ně není tolik "vidět". Leckterý odhalený pletichář se ze všech obvinění dokáže s pomocí dobrého právníka obratně vykroutit a uniknout tak případnému trestu. Ostatně v zemi, kde jsou soudy extrémně pomalé a jejich rozhodnutí nikoliv vzácně působí dojmem, že jsou všechno jen ne nezávislá, to není až tak složité.


Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pletichář? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Pletichář se známými na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Znáte termín Letopočet? Vzpomněli byste si na význam slova Lucidář? Vzpomenete si na definici slova Modurit? Znáte definici termínu Krepdešín?

Klíčová slova: co znamená, termín, hanlivé, přesný význam, hanlivé, informace, definice, synonymum, přesný výraz, význam slova, původ slova, heslo, přesný výraz, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz

Pojem Pletichář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pletichář zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pletichář ve Wikimedia Commons

Najít výraz Pletichář ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat heslo Pletichář ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Pletichář ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Pletichář ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Pletichář například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pletichář, definice, vysvětlení pojmu

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Pletichář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pletichář? Definice pojmu Pletichář je v kategorii Hanlivé

Kategorie hanlivé, metrosexuál v metru, pletichář, ilustrační obrázek

Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v uvedených textech. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Pokuste se též vyhledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.