Kdo je to?
Kdo je to, byl Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pletichář? Lidé, hanlivé

Kdo je to Pletichář?

Jaký je význam slova Pletichář? Co to znamená?

Pletichář je zákeřný, nebezpečný člověk, rafinovaný intrikán. Pletichařit znamená totéž jako kout pikle, tedy chystat nějaký podraz, úskok, špinavost s úmyslem využít situace pro svůj prospěch bez ohledu na to, že to znamená někomu jinému třeba i dost uškodit. Pleticháři bývají vychytralí a mazaní, svoje úmysly dokáží dokonale skrývat, nemají žádné zábrany lhát a bývají též mistry přetvářky. Široké spektrum možností uplatnění nabízejí pletichářům různé manažerské a vedoucí posty a zejména politika. Ani ne tak ta celostátní jako spíše komunální, kde na ně není tolik "vidět". Leckterý odhalený pletichář se ze všech obvinění dokáže s pomocí dobrého právníka obratně vykroutit a uniknout tak případnému trestu. Ostatně v zemi, kde jsou soudy extrémně pomalé a jejich rozhodnutí nikoliv vzácně působí dojmem, že jsou všechno jen ne nezávislá, to není až tak složité.


Kdo je to, byl Pletichář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pletichář? Lidé, hanlivé

Zaujalo vás slovo, termín Pletichář? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mikrocefalie? Víte, co je to Plugin? Vzpomenete si na definici slova Součin? Rozumíte pojmu De iure?

Klíčová slova: wiki, hanlivé, termín, co znamená, pojem, popis, Pletichář, lexikon, slovo, význam slova, popis, odborný výraz, vysvětlení, význam pojmu, přesný výraz, co je to Pletichář?

Pojem Pletichář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Pletichář doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Pletichář ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Pletichář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Pletichář ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Pletichář ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pletichář například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Pletichář? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Pletichář? Kdo to byl Pletichář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pletichář? Definice pojmu Pletichář se nachází v kategorii hanlivé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Pletichář i jinde než v sekci než v hanlivé.