Kdo je to?
Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolfeen? Lidé, hudba

Adolfeen

Jaký je význam slova Adolfeen? Co to znamená?

V protialkoholní léčebně a v léčebně závislosti na drogách vznikl v hlavě DJ Roxtara (Dominika Turzy) prapůvodní nápad na plyšovou postavičku delfína Adolfeena. Nápad mu sice v hlavě uvízl, ale nerealizoval ho. Až v době korona krize, kdy by se těžko uživil jako DJ, začal mu v hlavě opět rotovat nápad na tuto postavičku, se kterou by vystupoval v televizi Prima COOL. Jako buldok se pustil do práce a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Plyšová postavička delfína Adolfeena má svoji vlastní talkshow.
Jedná se o maňáska delfína, který především proslul hitem Corona Firus. Po premiérovém odvysílání získal maňásek okamžitě obrovské množství fanoušků. Dominik se nechal slyšet, že jej postavička delfína zachránila v době koronakrize, kdy nemohl vystupovat coby DJ. On sám se bál, že by mohl znovu inklinovat k drogám. Upnul se na nápad stvořit postavu s jedenáct let staré hračky, kterou našel v jednom velkém obchodním domě s nábytkem ve skříni. Po nasazení maňáska na ruku mu hlavou prolétla myšlenka na obrázek delfína s hlavou Hitlera. A právě pod tímto obrázkem bylo napsáno jméno Adolfeen. Nápad byl na světě. Okamžitě přetavil maňáska v drzého delfína s německým přízvukem, kterému nechybí ani diktátorské rysy. Dominik k tomu vysvětluje, že absolutně nikdo za tím nemá hledat jakýkoliv náznak rasismu. Začal s ním objíždět různé mejdany a představovat ho veřejnosti.
Pro první díl své veřejné show si vybral herečku a zpěvačku Evu Burešovou. Drzý Adolfeen velmi brzy dostal herečku do velkých rozpaků. Podobnými pocity si později prošla velká řada hvězd.Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolfeen? Lidé, hudba

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Adolfeen? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Víte co je Tenderizér? Pamatujete si definici pojmu Obelisk? Rozumíte pojmu Mentor? Vzpomněli byste si co znamená slovo UEFA?

Klíčová slova: význam pojmu, synonymum, wikipedie, pojem, popis, přesný význam, informace, termín, formulace, vysvětlení, význam slova, wiki, Adolfeen, hudba, Adolfeen, původ slova

Pojem Adolfeen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Adolfeen v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Adolfeen ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Adolfeen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít pojem Adolfeen na Google.cz

Najít termín Adolfeen ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Adolfeen například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v metavyhledávači Info.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Adolfeen? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adolfeen? Definice pojmu Adolfeen je v sekci Hudba

Kategorie hudba, altová flétna, adolfeen, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se také najít informace pojem, slovo, termín, definici kupříkladu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v hudba.