Kdo je to?
Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolfeen? Lidé, hudba

Kdo je to Adolfeen?

Co znamená a jaký je význam slova Adolfeen?

V protialkoholní léčebně a v léčebně závislosti na drogách vznikl v hlavě DJ Roxtara (Dominika Turzy) prapůvodní nápad na plyšovou postavičku delfína Adolfeena. Nápad mu sice v hlavě uvízl, ale nerealizoval ho. Až v době korona krize, kdy by se těžko uživil jako DJ, začal mu v hlavě opět rotovat nápad na tuto postavičku, se kterou by vystupoval v televizi Prima COOL. Jako buldok se pustil do práce a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Plyšová postavička delfína Adolfeena má svoji vlastní talkshow.
Jedná se o maňáska delfína, který především proslul hitem Corona Firus. Po premiérovém odvysílání získal maňásek okamžitě obrovské množství fanoušků. Dominik se nechal slyšet, že jej postavička delfína zachránila v době koronakrize, kdy nemohl vystupovat coby DJ. On sám se bál, že by mohl znovu inklinovat k drogám. Upnul se na nápad stvořit postavu s jedenáct let staré hračky, kterou našel v jednom velkém obchodním domě s nábytkem ve skříni. Po nasazení maňáska na ruku mu hlavou prolétla myšlenka na obrázek delfína s hlavou Hitlera. A právě pod tímto obrázkem bylo napsáno jméno Adolfeen. Nápad byl na světě. Okamžitě přetavil maňáska v drzého delfína s německým přízvukem, kterému nechybí ani diktátorské rysy. Dominik k tomu vysvětluje, že absolutně nikdo za tím nemá hledat jakýkoliv náznak rasismu. Začal s ním objíždět různé mejdany a představovat ho veřejnosti.
Pro první díl své veřejné show si vybral herečku a zpěvačku Evu Burešovou. Drzý Adolfeen velmi brzy dostal herečku do velkých rozpaků. Podobnými pocity si později prošla velká řada hvězd.Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Adolfeen? Lidé, hudba

Text s definicí výrazu Adolfeen doporučujeme sdílet s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Bílý trikot? Víte co je Šambala? Rozumíte pojmu Preambule? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dna?

Klíčová slova: etymologie, heslo, Adolfeen, původ slova, pojem, přesný význam, Adolfeen, přesný výraz, wiki, význam pojmu, vysvětlení, odborný výraz, co znamená, formulace, význam slova, definice

Pojem Adolfeen je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Adolfeen ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Adolfeen ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Adolfeen ve vyhledávači Yahoo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Adolfeen ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Adolfeen ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Adolfeen například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Adolfeen

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Adolfeen? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Adolfeen? Definice pojmu Adolfeen se nachází v sekci Hudba

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výrazkupř.v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Adolfeen i v jiné sekci než v hudba.