Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Podnikatel?

Jaký je význam slova Podnikatel? Co to znamená?

Podnikatel je fyzická nebo právnická osoba, která soustavně podniká, a to buď jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) - to platí u fyzických osob, nebo se může jednat např. o akciovou společnost, společnost s ručením omezením atd. Podnikatel podniká na základě živnostenského oprávnění a je zapsán v živnostenském rejstříku.Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podnikatel? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Vzpomenete si na definici slova Lapidárium? Vzpomněli byste si na význam slova Spojka? Vzpomněli byste si na význam slova Bit?

Klíčová slova: definice, synonymum, wiki, odborný výraz, přesný výraz, heslo, kdo je Podnikatel?, význam slova, původ slova, podnikání, informace, co je to Podnikatel?, pojem, termín, význam pojmu, etymologie

Pojem Podnikatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Podnikatel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Podnikatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Podnikatel na Youtube

Hledat slovo Podnikatel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatel například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve ruském vyhledávači Yandex nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Podnikatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Podnikatel? Kdo to byl Podnikatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnikatel? Definice pojmu Podnikatel je v kategorii podnikání. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem řekněme v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.