Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Podnikatel?

Jaký je význam slova Podnikatel? Co to znamená?

Podnikatel je fyzická nebo právnická osoba, která soustavně podniká, a to buď jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) - to platí u fyzických osob, nebo se může jednat např. o akciovou společnost, společnost s ručením omezením atd. Podnikatel podniká na základě živnostenského oprávnění a je zapsán v živnostenském rejstříku.Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Podnikatel s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Víte co je Hněv? Vzpomněli byste si na význam slova Spojka? Vzpomněli byste si co označuje výraz Čitatel?

Klíčová slova: formulace, pojem, kdo to je, odborný výraz, heslo, synonymum, význam slova, lexikon, podnikání, popis, etymologie, definice, informace, co znamená, co je to Podnikatel?, vysvětlení

Pojem Podnikatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podnikatel ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Podnikatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Podnikatel na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Podnikatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatel například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podnikatel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Podnikatel? Kdo to byl Podnikatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnikatel? Definice pojmu Podnikatel patří do sekce podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Podnikatel i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.