Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Podnikatel?

Jaký je význam slova Podnikatel? Co to znamená?

Podnikatel je fyzická nebo právnická osoba, která soustavně podniká, a to buď jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) - to platí u fyzických osob, nebo se může jednat např. o akciovou společnost, společnost s ručením omezením atd. Podnikatel podniká na základě živnostenského oprávnění a je zapsán v živnostenském rejstříku.Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Líbí se vám definice kdo je to Podnikatel? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Rozumíte pojmu Chanuka? Vzpomněli byste si na význam slova Rovnoběžka? Znáte pojem Aristokracie?

Klíčová slova: etymologie, lexikon, co znamená, přesný výraz, co je to Podnikatel?, přesný význam, slovo, kdo to je, význam pojmu, původ slova, význam slova, Podnikatel, vysvětlení, wiki, informace, definice

Pojem Podnikatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít termín Podnikatel ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Podnikatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Podnikatel na Youtube

Najít pojem Podnikatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatel například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Podnikatel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Podnikatel? Kdo to byl Podnikatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnikatel? Definice pojmu Podnikatel je v sekci podnikání. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie podnikání.

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.