Kdo je to?
Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Kdo je to Podnikatel?

Jaký je význam slova Podnikatel? Co to znamená?

Podnikatel je fyzická nebo právnická osoba, která soustavně podniká, a to buď jako OSVČ (osoba samostatně výdělečně činná) - to platí u fyzických osob, nebo se může jednat např. o akciovou společnost, společnost s ručením omezením atd. Podnikatel podniká na základě živnostenského oprávnění a je zapsán v živnostenském rejstříku.Kdo je to, byl Podnikatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podnikatel? Lidé, podnikání

Definici slova Podnikatel můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chipset? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rukola? Vzpomněli byste si na význam slova Rovnoběžka? Znáte termín Cystoskopie?

Klíčová slova: co znamená, lexikon, kdo je Podnikatel?, přesný význam, popis, význam slova, popis, heslo, podnikání, wiki, etymologie, definice, význam pojmu, termín, informace, význam

Pojem Podnikatel je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Podnikatel zkuste tyto odkazy

Vyhledat heslo Podnikatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Podnikatel ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Podnikatel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Podnikatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Podnikatel například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Podnikatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Podnikatel? Kdo to byl Podnikatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podnikatel? Definice pojmu Podnikatel se nachází v sekci podnikání. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, definici např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Podnikatel hledat i v jiných kategoriích (než podnikání).

Znáte pojmy jako Bios, Bit nebo Firewall? Jestliže ne, a přitom byste je chtěli znát, mrkněte sem.