Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Tento text (Švagr) můžete sdílet se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Maizena? Znáte definici termínu Artefakt? Vzpomněli byste si co znamená slovo Apartheid? Pamatujete si definici pojmu Hřížení?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, etymologie, význam pojmu, wiki, definice, význam, lexikon, přesný výraz, kdo je Švagr?, heslo, termín, Švagr, pojem, vysvětlení, co je to Švagr?

Pojem Švagr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Švagr

Hledat pojem Švagr ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Švagr ve Wikislovníku

Hledat slovo Švagr ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Švagr ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagr například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Švagr, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr je v kategorii vztahy. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.