Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Švagr? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Modem? Rozumíte pojmu Klikva? Vzpomněli byste si co znamená slovo Propolis? Znáte pojem Rozhodčí doložka?

Klíčová slova: etymologie, popis, slovo, odborný výraz, heslo, přesný výraz, původ slova, formulace, synonymum, definice, vztahy, přesný význam, význam pojmu, popis, Švagr, pojem

Pojem Švagr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Švagr lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat heslo Švagr ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Švagr ve Wikipedii

Hledat frázi Švagr ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem Švagr ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagr například ve fulltextu Google.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Švagr

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr je v kategorii vztahy. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít pojem, definici, text, výraz kupř. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Švagr i jinde než v sekci než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.