Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Švagr s kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Maizena? Víte, co je to Secese? Vzpomněli byste si co znamená slovo Apartheid? Rozumíte pojmu NASA?

Klíčová slova: etymologie, popis, lexikon, odborný výraz, přesný výraz, popis, termín, kdo to je, co je to Švagr?, význam slova, pojem, formulace, co znamená, slovo, vztahy, synonymum

Pojem Švagr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Švagr doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Švagr ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Švagr ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Švagr na Google.cz

Zkusit najít slovo Švagr ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagr například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, v Microsoft Bing nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Co znamená Švagr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr se nachází v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít pojem, text, definici, dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Švagr i v jiné sekci než v vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.