Kdo je to?
Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Kdo je to Švagr?

Co znamená a jaký je význam slova Švagr?

Švagr je označení pro příbuzenský vztah - švagr je bratr manžela nebo manželky. Ženským protějškem švagra je švagrová.Kdo je to, byl Švagr? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Švagr? Lidé, vztahy

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Švagr? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Malware? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pracovní úraz? Vzpomněli byste si co znamená slovo Algoritmus? Znáte termín Kumys?

Klíčová slova: informace, význam pojmu, pojem, Švagr, etymologie, synonymum, slovo, odborný výraz, definice, přesný význam, termín, kdo to je, lexikon, přesný výraz, význam, popis

Pojem Švagr je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Najít slovo Švagr ve Wikipedii

Hledejte bez špehování slovo Švagr ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Švagr ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Švagr v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Švagr například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve Wikislovníku, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Švagr? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Švagr? Kdo to byl Švagr? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Švagr? Definice pojmu Švagr je v sekci vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít pojem, termín, výraz, heslo třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vztahy.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.