Kdo je to?
Kdo je to Bruce Willis? Životopis Bruce Willis, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Bruce Willis?

Kdo je to Bruce Willis? Stručný životopis

Bruce Willis je populární filmový herec, producent i zpěvák. Jeho celé jméno je Walter Bruce Willis. Ještě před filmovou kariérou prošel mnoha zaměstnáními. Jeho filmografie je rozsáhlá a za své herecké výkony získal mnohá ocenění – cena Emmy, Zlatý glóbus.
K nejslavnějším filmům patří Smrtonosná past, Armageddon, Pulp Fiction: Historky z podsvětí seriál Měsíční svit a mnoho jiných. Bruce Willis byl manželem herečky Demi Moore a je otcem tří dcer.Kdo je to Bruce Willis? Životopis Bruce Willis, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Bruce Willis

Národnost: USA
Datum narození: 19. března 1955
Místo narození: Idar-Oberstein

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Bruce Willis s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Honorář? Znáte definici termínu Vasektomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zánět? Pamatujete si definici pojmu Ostění?

Klíčová slova: kdo je Bruce Willis?, informace, co znamená, význam pojmu, wiki, přesný výraz, formulace, popis, kdo to je, přesný význam, etymologie, popis, původ slova, heslo, lexikon, Bruce Willis

Pojem Bruce Willis je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bruce Willis zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Bruce Willis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat výraz Bruce Willis ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Bruce Willis ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Bruce Willis ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bruce Willis například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Bruce Willis

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Bruce Willis? Kdo to byl Bruce Willis? Kdy se narodil Bruce Willis? Kde se narodil Bruce Willis? Bruce Willis se nachází v sekci herectví. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Bruce Willis řekněme v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Bruce Willis i v jiné kategorii než je herectví.