Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrnčíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrnčíř? Lidé, profese

Kdo je to Hrnčíř?

Co znamená a jaký je význam slova Hrnčíř?

Hrnčíř je řemeslník, který vyrábí jemnou keramiku. Jedná se o ruční výrobu, ke které se používá plastická hlína. Z té vznikají pevné a trvanlivé výrobky, nejčastěji se jedná o nádoby. Hrnčířství patří k nejstarším řemeslům vůbec, velký význam mají jeho produkty například pro archeology.
V současnosti je v popředí spíše umělecká výroba, běžné výrobky hrnčíře byly postupně nahrazeny porcelánem a umělými hmotami.Kdo je to, byl Hrnčíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrnčíř? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Hrnčíř? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Augmentace? Vzpomněli byste si na význam slova Hypercholesterolémie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Epsomská sůl? Znáte definici termínu Řečnická otázka?

Klíčová slova: Hrnčíř, vysvětlení, co je to Hrnčíř?, popis, definice, kdo to je, termín, etymologie, kdo je Hrnčíř?, wiki, přesný význam, informace, význam, co znamená, profese, popis

Pojem Hrnčíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hrnčíř

Hledejte bez špehování slovo Hrnčíř ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Hrnčíř ve Wikipedii

Vyhledat heslo Hrnčíř ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Hrnčíř ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrnčíř například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Hrnčíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hrnčíř? Kdo to byl Hrnčíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrnčíř? Definice pojmu Hrnčíř se nachází v kategorii profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít pojem, text, definici, kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.