Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrnčíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrnčíř? Lidé, profese

Kdo je to Hrnčíř?

Co znamená a jaký je význam slova Hrnčíř?

Hrnčíř je řemeslník, který vyrábí jemnou keramiku. Jedná se o ruční výrobu, ke které se používá plastická hlína. Z té vznikají pevné a trvanlivé výrobky, nejčastěji se jedná o nádoby. Hrnčířství patří k nejstarším řemeslům vůbec, velký význam mají jeho produkty například pro archeology.
V současnosti je v popředí spíše umělecká výroba, běžné výrobky hrnčíře byly postupně nahrazeny porcelánem a umělými hmotami.Kdo je to, byl Hrnčíř? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrnčíř? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hrnčíř s kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Sebereflexe? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pilíř? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sepse? Víte co je Lupénka?

Klíčová slova: wiki, význam, popis, odborný výraz, definice, co je to Hrnčíř?, přesný výraz, přesný význam, heslo, profese, význam slova, původ slova, vysvětlení, co znamená, význam pojmu, kdo to je

Pojem Hrnčíř je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít termín Hrnčíř ve Wikipedii

Najít pojem Hrnčíř ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Hrnčíř na Youtube

Najít výraz Hrnčíř ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrnčíř například ve fulltextu Google.cz, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Hrnčíř? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hrnčíř? Kdo to byl Hrnčíř? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrnčíř? Definice pojmu Hrnčíř se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v profese.