Kdo je to?
Kdo je Renata Langmannová? Životopis Renata Langmannová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Kdo je Renata Langmannová?

Kdo je Renata Langmannová? Životopis, informace, biografie, modeling

Renata Lanmanová je česká modelka, která se narodila 16. srpna 1986 v Ivanovicích na Hané. Roce 2006 se stala vítězkou soutěže krásy Česká Miss.
Po ukončení základní školy se rozhodla vydat na Obchodní akademii ve Vyškově, kterou také v roce 2012 úspěšně zakončila. Po maturitě pokračovala na Policejní akademii ČR, kde získala nejen magisterský titul, ale také červený diplom. Byla tedy patrně velmi úspěšnou studentkou.
V minulosti působila především v zahraničí. Jako modelka se objevovala na přehlídkových modech například v Itálii, Německu či Francii. V současné době se modelingu již aktivně nevěnuje a dle svých vlastních slov se raději spojuje se značkami. Mezi její klienty patří či v minulosti patřili takoví giganti jako je Guess či Triumph. Často se také objevuje v kampaních českého módního návrháře Lukáše Lindnera.
Je ambasadorkou projektu Teribear Nadace Terezy Maxové dětem. A v roce 2018 založila komunikační agenturu s názvem CoolSisterz, která se zabývá tvorbou marketingových kampaní převážně na sociálních sítích.
V září 2020 se Renata Langmanová stala maminkou malé Medy. Jelikož během těhotenství přibrala pětadvacet kilo a vrátit se na její původní váhu jí zabralo téměř dva roky a stálo plno úsilí, nebála se veřejně vystoupit a ukázat ženám, že v tom nejsou samy, a že se přibírání v těhotenství týká i modelek. Podobným způsobem se v minulosti vyjádřila například i herečka Marie Doležalová.
Část roku 2022 strávila v Dominikánské republice, kam vyrazila společně s dcerou za svým manželem Ondřejem Novotným, který tam v té době moderoval reality show Survivor. Renata se za Ondřeje, promotéra MMA v organizace Oktagon, provdala v Zaječí 18. července 2015.Kdo je Renata Langmannová? Životopis Renata Langmannová, osobnosti, slavná žena z kategorie modeling

Hlavní informace o osobě Renata Langmannová

Národnost: česká
Datum narození: 16. srpna 1986
Místo narození: Ivanovice na Hané

Popis osobnosti Renata Langmannová můžete sdílet s dalšími osobami na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Víte co je Rouhání? Vzpomněli byste si na význam slova Štóla? Rozumíte pojmu MeToo? Znáte definici termínu Epitaf?

Klíčová slova: osobnosti, osobnost, národnost, místo narození, modeling, wiki, modeling, životopis, datum narození, lexikon, kde se narodila Renata Langmannová?, informace, Renata Langmannová, popis, narození, život

Pojem Renata Langmannová je v kategorii Modeling, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Zkusit najít termín Renata Langmannová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Renata Langmannová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Renata Langmannová na Youtube

Najít heslo Renata Langmannová ve Wikipedii

Vyhledat slovo Renata Langmannová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Renata Langmannová například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Renata Langmannová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Renata Langmannová? Kdy se narodila Renata Langmannová? Kde se narodila Renata Langmannová? Renata Langmannová je v kategorii Modeling

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Informace uvedené zde mohou být zastaralé či neaktuální. Texty neaktualizujeme pravidelně. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Renata Langmannová například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Renata Langmannová i v jiné kategorii než je modeling.