Kdo je to?
Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Kdo je to Au pair?

Co znamená a jaký je význam slova Au pair?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to, byl Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Au pair? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Au pair? s vašimi kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Cytologie? Vzpomenete si na definici slova Entizol? Vzpomenete si na definici slova Pasivní dům? Vzpomněli byste si na význam slova Dřevina?

Klíčová slova: synonymum, význam, heslo, co znamená, přesný výraz, význam pojmu, přesný význam, popis, kdo to je, Au pair, termín, význam slova, co je to Au pair?, popis, původ slova, slovo

Pojem Au pair je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat pojem Au pair ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Au pair ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Au pair ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Au pair ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Au pair například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Au pair? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Au pair? Kdo to byl Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, heslo, text, pojem třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.