Kdo je to?
Kdo je to Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Au pair? Lidé, profese

Au pair

Jaký je význam slova Au pair? Co to znamená?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Au pair? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Au pair s jinými lidmina vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Znáte termín Skener? Víte co je Hlavatka? Vzpomenete si na definici slova LTD? Vzpomněli byste si co označuje výraz Pragmatismus?

Klíčová slova: lexikon, heslo, formulace, wiki, synonymum, definice, wikipedie, vysvětlení, přesný výraz, původ slova, etymologie, popis, přesný význam, význam slova, termín, profese

Pojem Au pair je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Au pair v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Au pair ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Au pair ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Au pair ve vyhledávači Yandex

Hledat výraz Au pair ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Au pair ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Au pair například v Google obrázcích, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Au pair, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair se nachází v sekci Profese

Text vytvořen pro server Superia.cz. Neručíme za správnost či přesnost obsahu těchto webových stránek. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace výraz, termín, heslo, výraznapř. v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Ke každému slovo může existovat víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Profese.