Kdo je to?
Kdo je to Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Au pair? Lidé, profese

Kdo je to Au pair?

Co znamená a jaký je význam slova Au pair?

Au pair je pojmenování pro nezadanou dívku nebo chlapce. Au pair cestuje do zahraničí, kde bydlí v hostitelské rodině a pomáhá pečovat o děti a domácnost. Má zde zajištěnu také stravu a dostává kapesné. Neprovádí žádné těžké práce a má přesně stanovenou náplň i pracovní dobu. Vše závisí na dohodě s hostitelskou rodinou.
Pracovní doba musí být stanovena tak, aby se au pair mohla vzdělávat v různých kurzech, především jazykových.Kdo je to Au pair? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Au pair? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s rodinou a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Komprese? Vzpomenete si na definici slova Pirohy? Vzpomenete si na definici slova Azyl? Vzpomněli byste si na význam slova Velká koalice?

Klíčová slova: wiki, slovo, lexikon, Au pair, popis, význam slova, Au pair, synonymum, význam pojmu, přesný výraz, etymologie, profese, pojem, vysvětlení, informace, odborný výraz

Pojem Au pair je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat frázi Au pair na Google.cz

Zkusit najít frázi Au pair ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Au pair ve vyhledávači Yahoo

Hledejte bez špehování slovo Au pair ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Au pair ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Au pair například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Google obrázcích, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Au pair, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Au pair? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Au pair? Definice pojmu Au pair patří do kategorie Profese

Napsáno redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete o něco delší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.