Kdo je to?
Kdo byl Prince? Životopis Prince, slavní lidé, osobnosti z hudba

Kdo je to Prince?

Kdo to byl Prince? Stručný životopis

Prince, vlastním jménem Rogers Nelson, byl výraznou osobností v oblasti hudby. Vynikl jako zpěvák, textař, producent, multiinstrumentalista, podnikatel a také sexsymbol. Hrát a zpívat začal již ve 14 letech, naučil se hrát na všechny dostupné hudební nástroje. Do popředí se dostal deskou s názvem Prince, která odstartovala jeho sexuálně zaměřené texty.
Prošel více kapelami, některé z nich sám založil, prožil i méně úspěšné období, ale na výsluní slávy se dokázal vrátit. Zemřel pravděpodobně na předávkování opiáty.Kdo byl Prince? Životopis Prince, slavní lidé, osobnosti z hudba

Základní informace o osobě Prince

Národnost: USA
Datum narození: 7. 6. 1958
Místo narození: Minneapolis
Datum úmrtí: 21. 4. 2016

Líbí se stručný životopis s osobou Prince? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Mass storage? Vzpomněli byste si na význam slova Eufemismus? Znáte termín Zelená káva? Znáte definici termínu H.E.A.T.?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, hudba, etymologie, význam slova, lexikon, informace, odborný výraz, wiki, termín, slovo, kdo je Prince?, co je to Prince?, synonymum, popis, formulace

Pojem Prince je v kategorii Hudba, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Prince ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Prince ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Prince na Google.cz

Hledat videa s názvem Prince na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Prince například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Prince? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Prince? Kdo to byl Prince? Kdy se narodil Prince? Kde se narodil Prince? Kdy zemřel Prince? Prince je v sekci hudba. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Prince dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Prince i v jiné kategorii než je hudba.