Kdo je to?
Kdo je to David Vávra? Životopis David Vávra, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to David Vávra?

Kdo je to David Vávra? Stručný životopis

David Vávra je známý architekt, spisovatel a herec. Společně s Milanem Šteindlerem a Tomášem Hanákem je také spoluzakladatelem divadla Sklep. Je absolventem Akademie výtvarných umění a stavební fakulty ČVUT. Jako architekt spolupracoval na vybavení Paláce Akropolis, vybudování Muzea voskových figurín na Karlštejně, památníku Franze Kafky a dalších.
Pro cestopisný týdeník Letem světem navštívil i Afriku. V televizi David Vávra vystupoval například v pořadech Česká soda nebo Šumná města.Kdo je to David Vávra? Životopis David Vávra, lidé, osobnosti z herectví

Hlavní data o osobě David Vávra

Národnost: česká
Datum narození: 9.3.1957
Místo narození: Praha

Tento text (David Vávra) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Mravnost? Pamatujete si definici pojmu Mozilla Thunderbird? Vzpomenete si na definici slova Fraktál? Vzpomněli byste si co znamená slovo Prdelačka?

Klíčová slova: formulace, definice, termín, význam pojmu, odborný výraz, David Vávra, wiki, význam, popis, vysvětlení, slovo, pojem, herectví, přesný výraz, kdo je David Vávra?, heslo

Pojem David Vávra je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo David Vávra ve fulltextu Seznam.cz

Hledat pojem David Vávra ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi David Vávra v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít slovo David Vávra ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo David Vávra například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je David Vávra? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to David Vávra? Kdo to byl David Vávra? Kdy se narodil David Vávra? Kde se narodil David Vávra? David Vávra je v sekci herectví. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka David Vávra dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost David Vávra i v jiné kategorii než je herectví.