Kdo je to?
Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Líbí se vám definice kdo je to Demokrat? Pak se podělte s kolegy prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Fibrom? Pamatujete si definici pojmu Veřejný statek? Pamatujete si definici pojmu Nefrit? Vzpomněli byste si co znamená slovo Chirurgická rouška?

Klíčová slova: heslo, informace, odborný výraz, přesný výraz, význam slova, etymologie, wikipedie, význam pojmu, přesný výraz, synonymum, formulace, pojem, význam, lexikon, politika, definice

Pojem Demokrat je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Demokrat ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Demokrat ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Demokrat ve vyhledávači Qwant

Hledat pojem Demokrat ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Demokrat například ve Wikipedii, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Demokrat

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat se nachází v sekci Politika

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel neodpovídá za správnost, úplnost a aktuálnost tohoto obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.