Kdo je to?
Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Jaký je význam slova Demokrat? Co to znamená?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Demokrat s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte pojem Fibrom? Vzpomněli byste si co označuje výraz Veletucet? Pamatujete si definici pojmu Lepenice? Znáte termín Přepěťová ochrana?

Klíčová slova: politika, co znamená, wikipedie, heslo, vysvětlení, význam slova, pojem, definice, informace, Demokrat, termín, význam pojmu, synonymum, wiki, přesný výraz, původ slova

Pojem Demokrat je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Demokrat ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Demokrat ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Demokrat na Google obrázcích

Najít pojem Demokrat ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít heslo Demokrat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Demokrat například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Demokrat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat je v sekci Politika

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Můžete se pokusit také najít informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.