Kdo je to?
Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Budeme rádi, pokud budete definici slova Demokrat sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Legenda? Vzpomenete si na definici slova Amygdala? Pamatujete si definici pojmu Přípona? Vzpomněli byste si na význam slova PIN?

Klíčová slova: lexikon, heslo, význam pojmu, synonymum, etymologie, definice, přesný výraz, popis, pojem, politika, co je to Demokrat?, informace, odborný výraz, vysvětlení, termín, význam slova

Pojem Demokrat je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledejte bez špehování slovo Demokrat ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Demokrat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Demokrat ve Wikipedii

Hledat pojem Demokrat v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Demokrat například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Vysvětlení významu slova Demokrat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Demokrat? Kdo to byl Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat se nachází v sekci politika. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Demokrat i v jiné sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.