Kdo je to?
Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Kdo je to Demokrat?

Co znamená a jaký je význam slova Demokrat?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to, byl Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Demokrat? Lidé, politika

Zaujalo vás slovo, termín Demokrat? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Legenda? Víte co je Evernote? Pamatujete si definici pojmu Přípona? Vzpomněli byste si co označuje výraz Bujón?

Klíčová slova: vysvětlení, formulace, původ slova, slovo, co znamená, přesný výraz, přesný význam, kdo to je, etymologie, pojem, politika, význam slova, informace, heslo, odborný výraz, co je to Demokrat?

Pojem Demokrat je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít termín Demokrat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Demokrat ve Wikipedii

Najít slovo Demokrat ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Demokrat ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Demokrat například ve videích na Youtube, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Demokrat? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Demokrat? Kdo to byl Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat se nachází v kategorii politika. Sepsáno redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Demokrat i jinde než v sekci než v politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.