Kdo je to?
Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Demokrat

Jaký je význam slova Demokrat? Co to znamená?

Demokrat je pojmenování stoupence jedné z klíčových politických stran USA, která vznikla na počátku 19. století. Původně se jednalo o zastoupení zájmů jižanských zemědělských států, později se přidala i část obyvatel Severu. Popularita této strany významně vzrostla v době vlády prezidenta Roosevelta, kdy vstoupil v platnost program radikálních sociálních a ekonomických reforem.
Demokratičtí prezidenti Kennedy a Johnson svou podporou programům obrany lidských práv a odmítáním rasové segregace ztratili část jižanských voličů, takže i když demokraté měli převahu v kongresu, o křeslo prezidenta museli obtížně bojovat. Pro současné demokraty je typická reforma sociální a zdravotnické péče a daňový systém znevýhodňující bohaté jedince a velké koncerny a podniky.Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Demokrat? Lidé, politika

Sdílejte tuto stránku se slovem Demokrat s vašimi známými a kamarády na společených (komunitních, sociálních) webech jako je Facebook, Reddit, síť X (Twitter) nebo Pinterest.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Znáte pojem Částice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Omegle? Pamatujete si definici pojmu Behavioralismus? Znáte termín Krkavice?

Klíčová slova: termín, etymologie, formulace, politika, přesný výraz, politika, význam pojmu, význam slova, wiki, informace, Demokrat, přesný výraz, původ slova, synonymum, popis, odborný výraz

Pojem Demokrat je v kategorii Politika, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Demokrat zkuste navštívit tyto odkazy

Najít výraz Demokrat ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Demokrat na Google obrázcích

Hledat slovo Demokrat ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Demokrat ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Demokrat na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Demokrat například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Demokrat, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Demokrat? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Demokrat? Definice pojmu Demokrat je v kategorii Politika

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost, správnost a přesnost informací uvedených na tomto webu. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, text, definici, dejme tomu např. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Demokrat i v jiné části webu než je kategorie politika.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.