Kdo je to?
Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Kdo je to Artemis?

Co znamená a jaký je význam slova Artemis?

Artemis byla jednou z nejvýznamnějších bohyň ve starověkém Řecku. "Na starosti" měla lov, ochranu divoké zvěře a Měsíc. Byla dvojčetem Apollóna, boha Slunce. Artemis bývá často zobrazována jako lovkyně s lukem a šípy. Římané ji přijali za svou a přejmenovali ji na Dianu.Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Definici slova Artemis můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Interpolace? Pamatujete si definici pojmu Propolis? Pamatujete si definici pojmu Ikebana? Vzpomněli byste si co znamená slovo Brexit?

Klíčová slova: wiki, popis, etymologie, definice, co je to Artemis?, co znamená, význam pojmu, synonymum, heslo, pojem, formulace, význam, původ slova, lexikon, přesný výraz, termín

Pojem Artemis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Artemis

Zkusit najít slovo Artemis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat výraz Artemis ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Artemis ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Artemis na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Artemis například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikipedii nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Artemis? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Artemis? Kdo to byl Artemis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Artemis? Definice pojmu Artemis se nachází v kategorii mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto hledat termín Artemis hledat i v jiných kategoriích (než mytologie).

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?