Kdo je to?
Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Kdo je to Artemis?

Co znamená a jaký je význam slova Artemis?

Artemis byla jednou z nejvýznamnějších bohyň ve starověkém Řecku. "Na starosti" měla lov, ochranu divoké zvěře a Měsíc. Byla dvojčetem Apollóna, boha Slunce. Artemis bývá často zobrazována jako lovkyně s lukem a šípy. Římané ji přijali za svou a přejmenovali ji na Dianu.Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Artemis? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Interpolace? Rozumíte pojmu Databáze? Pamatujete si definici pojmu Ikebana? Znáte pojem Obstřik?

Klíčová slova: formulace, pojem, přesný význam, co je to Artemis?, Artemis, popis, význam, přesný výraz, původ slova, lexikon, význam slova, mytologie, wiki, termín, kdo je Artemis?, význam pojmu

Pojem Artemis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Artemis v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Artemis ve vyhledávači Qwant

Najít termín Artemis ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Artemis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít slovo Artemis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Artemis například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Artemis, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Artemis? Kdo to byl Artemis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Artemis? Definice pojmu Artemis se nachází v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, termín, heslo, výraz např. na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Artemis v jiné sekci než mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?