Kdo je to?
Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Kdo je to Artemis?

Co znamená a jaký je význam slova Artemis?

Artemis byla jednou z nejvýznamnějších bohyň ve starověkém Řecku. "Na starosti" měla lov, ochranu divoké zvěře a Měsíc. Byla dvojčetem Apollóna, boha Slunce. Artemis bývá často zobrazována jako lovkyně s lukem a šípy. Římané ji přijali za svou a přejmenovali ji na Dianu.Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Líbí se vám definice kdo je to Artemis? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Interpolace? Vzpomněli byste si co znamená slovo Foniatrie? Pamatujete si definici pojmu Francouzské okno? Víte co je Anatomie?

Klíčová slova: heslo, popis, přesný výraz, co je to Artemis?, popis, formulace, vysvětlení, informace, termín, význam, původ slova, kdo je Artemis?, Artemis, slovo, význam slova, synonymum

Pojem Artemis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat slovo Artemis ve Wikislovníku

Hledat výraz Artemis ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Artemis ve Wikipedii

Hledat termín Artemis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Artemis například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Artemis, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Artemis? Kdo to byl Artemis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Artemis? Definice pojmu Artemis je v kategorii mytologie. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste též hledat výraz, definici, slovo, termín řekněme v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Artemis v jiné sekci než mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?