Kdo je to?
Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Kdo je to Artemis?

Co znamená a jaký je význam slova Artemis?

Artemis byla jednou z nejvýznamnějších bohyň ve starověkém Řecku. "Na starosti" měla lov, ochranu divoké zvěře a Měsíc. Byla dvojčetem Apollóna, boha Slunce. Artemis bývá často zobrazována jako lovkyně s lukem a šípy. Římané ji přijali za svou a přejmenovali ji na Dianu.Kdo je to, byl Artemis? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Artemis? Lidé, mytologie

Zaujalo vás slovo, termín Artemis? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Interpolace? Rozumíte pojmu Mikroúvěr? Pamatujete si definici pojmu Francouzské okno? Znáte pojem Scholastika?

Klíčová slova: kdo to je, mytologie, význam slova, informace, přesný význam, formulace, vysvětlení, pojem, význam pojmu, heslo, co znamená, přesný výraz, termín, Artemis, původ slova, odborný výraz

Pojem Artemis je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit najít slovo Artemis ve Wikipedii

Najít výraz Artemis ve Wikislovníku

Zkusit najít frázi Artemis v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Artemis ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Artemis například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Artemis

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Artemis? Kdo to byl Artemis? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Artemis? Definice pojmu Artemis patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Artemis i v jiné kategorii než je sekce mytologie.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?