Kdo je to?
Kdo byl Levi Strauss? Životopis Levi Strauss, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Kdo je to Levi Strauss?

Kdo to byl Levi Strauss? Stručný životopis

Levi Strauss, vlastním jménem Löb Strauss, byl zakladatel první firmy, která v USA vyráběla džíny. Svou firmu Levi Strauss & Co. umístil do kalifornského San Franciska. Sám Levi Strauss byl židovského původu a narodil se v německém Bavorsku, odkud s rodiči odešel do USA. Zde si rodina v průběhu zlaté horečky otevřela textilní velkoobchod, který později Levi Strauss pojmenoval po sobě.
Největšího úspěchu dosáhl s odolnou látkou na kalhoty- denimem, když se spojil s krejčím Jacobem Davisem a vyřešili pomocí prošívání a nýtků prodloužení životnosti kapes. Tento postup si nechali patentovat a zrodily se tak populární džíny značky Levi Strauss.Kdo byl Levi Strauss? Životopis Levi Strauss, slavní lidé, osobnosti z podnikání

Základní informace o osobě Levi Strauss

Národnost: německo americká
Datum narození: 26. února 1829
Místo narození: Buttenheim
Datum úmrtí: 26. září 1902

Líbí se stručný životopis s osobou Levi Strauss? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Grafická karta? Rozumíte pojmu Bystřina? Znáte pojem Anime? Znáte pojem Demi-glace?

Klíčová slova: termín, význam, co je to Levi Strauss?, vysvětlení, heslo, popis, informace, definice, odborný výraz, co znamená, podnikání, wiki, kdo to je, význam pojmu, popis, slovo

Pojem Levi Strauss je v kategorii Podnikání, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Levi Strauss ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Levi Strauss na Youtube

Najít pojem Levi Strauss ve Wikipedii

Vyhledat pojem Levi Strauss ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Levi Strauss například ve vyhledávači Seznam.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Levi Strauss

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Levi Strauss? Kdo to byl Levi Strauss? Kdy se narodil Levi Strauss? Kde se narodil Levi Strauss? Kdy zemřel Levi Strauss? Levi Strauss je v kategorii podnikání. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Levi Strauss dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Levi Strauss i v jiné kategorii než je podnikání.