Kdo je to?
Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Anežka Rusevová

Kdo je Anežka Rusevová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Anežka Rusevová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka. Rusevová se narodila v Praze. Po střední škole začala studovat činoherní herectví na Divadelní fakultě na AMU v Praze (2006-10). V letech 2008-09 strávila jeden rok (2 semestry) v Berlíně na Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch (Akademie dramatických umění Ernsta Busche). Po studiu začala spolupracovat s divadly v Praze, Berlíně a Norimberku. Stálé angažmá získala až v roce 2016 v Městském divadle Kladno.
Rusevová debutovala ve filmu roku 2008 snímkem Anglické jahody. Následovaly filmy Doktor pro zvláštní případy (2010), Parádně pokecal (2014), Zádušní oběť (2017), Ulice v karanténě a Příliš osobní známost (2020). Anežka je spíše seriálová herečka. Doposud si zahrála v českých televizních seriálech Ulice, Kriminálka Anděl (2012), Nevinné lži (2013), Všechny moje lásky, Vraždy v kruhu, Vinaři, Atentát (2015), Ohnivý kuře (2016), Kapitán Exner (2017), Vzteklina (2018) nebo Zločiny Velké Prahy (2021).
Objevila se také v televizním zábavném pořadu Máme rádi Česko.Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Anežka Rusevová

Národnost: česká
Datum narození: 21. 9. 1986
Místo narození: Praha, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Anežka Rusevová s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Paškál? Víte co je Gastronomie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pastvina? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vesmírná opera?

Klíčová slova: kdo je Anežka Rusevová?, herectví, kdy se narodila Anežka Rusevová?, popis, kde se narodila Anežka Rusevová?, narození, informace, osobnost, Anežka Rusevová, národnost, místo narození, zajímavosti, wiki, osobnosti, život, herectví

Pojem Anežka Rusevová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít Anežka Rusevová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Anežka Rusevová ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anežka Rusevová ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Anežka Rusevová na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Anežka Rusevová na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Anežka Rusevová například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, v Google obrázcích nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Životopis, kdo je Anežka Rusevová? Stručná biografie

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Anežka Rusevová? Kdy se narodila Anežka Rusevová? Kde se narodila Anežka Rusevová? Anežka Rusevová patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, vlnité vlasy, anežka Rusevová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Anežka Rusevová dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anežka Rusevová i v jiné kategorii než je herectví.