Kdo je to?
Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anežka Rusevová?

Kdo je Anežka Rusevová? Životopis, informace, biografie, herectví

Anežka Rusevová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka. Rusevová se narodila v Praze. Po střední škole začala studovat činoherní herectví na Divadelní fakultě na AMU v Praze (2006-10). V letech 2008-09 strávila jeden rok (2 semestry) v Berlíně na Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch (Akademie dramatických umění Ernsta Busche). Po studiu začala spolupracovat s divadly v Praze, Berlíně a Norimberku. Stálé angažmá získala až v roce 2016 v Městském divadle Kladno.
Rusevová debutovala ve filmu roku 2008 snímkem Anglické jahody. Následovaly filmy Doktor pro zvláštní případy (2010), Parádně pokecal (2014), Zádušní oběť (2017), Ulice v karanténě a Příliš osobní známost (2020). Anežka je spíše seriálová herečka. Doposud si zahrála v českých televizních seriálech Ulice, Kriminálka Anděl (2012), Nevinné lži (2013), Všechny moje lásky, Vraždy v kruhu, Vinaři, Atentát (2015), Ohnivý kuře (2016), Kapitán Exner (2017), Vzteklina (2018) nebo Zločiny Velké Prahy (2021).
Objevila se také v televizním zábavném pořadu Máme rádi Česko.Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní informace o osobě Anežka Rusevová

Národnost: česká
Datum narození: 21. 9. 1986
Místo narození: Praha, Československo

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Anežka Rusevová sdílet s ostatními na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Pleso? Vzpomněli byste si na význam slova Aktivní uhlí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Casus belli? Znáte definici termínu Trojský kůň?

Klíčová slova: vysvětlení, kdy se narodila Anežka Rusevová?, popis, biografie, zajímavosti, kde se narodila Anežka Rusevová?, kdo je Anežka Rusevová?, wikipedie, informace, narození, lexikon, život, národnost, Anežka Rusevová, životopis, herectví

Pojem Anežka Rusevová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Anežka Rusevová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Anežka Rusevová ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Anežka Rusevová ve Wikimedia Commons

Najít slovo Anežka Rusevová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Anežka Rusevová ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Anežka Rusevová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Biografie, životopis, kdo je to Anežka Rusevová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Anežka Rusevová? Kdy se narodila Anežka Rusevová? Kde se narodila Anežka Rusevová? Anežka Rusevová je v kategorii Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Navzdory veškeré pečlivosti neručíme za úplnost a správnost zveřejněného obsahu. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Anežka Rusevová třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anežka Rusevová i v jiné kategorii než je herectví.