Kdo je to?
Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Kdo je Anežka Rusevová?

Kdo je Anežka Rusevová? Životopis, informace, biografie, herectví

Anežka Rusevová je česká divadelní, filmová a seriálová herečka. Rusevová se narodila v Praze. Po střední škole začala studovat činoherní herectví na Divadelní fakultě na AMU v Praze (2006-10). V letech 2008-09 strávila jeden rok (2 semestry) v Berlíně na Hochschule für Schauspielkunst Ernst Busch (Akademie dramatických umění Ernsta Busche). Po studiu začala spolupracovat s divadly v Praze, Berlíně a Norimberku. Stálé angažmá získala až v roce 2016 v Městském divadle Kladno.
Rusevová debutovala ve filmu roku 2008 snímkem Anglické jahody. Následovaly filmy Doktor pro zvláštní případy (2010), Parádně pokecal (2014), Zádušní oběť (2017), Ulice v karanténě a Příliš osobní známost (2020). Anežka je spíše seriálová herečka. Doposud si zahrála v českých televizních seriálech Ulice, Kriminálka Anděl (2012), Nevinné lži (2013), Všechny moje lásky, Vraždy v kruhu, Vinaři, Atentát (2015), Ohnivý kuře (2016), Kapitán Exner (2017), Vzteklina (2018) nebo Zločiny Velké Prahy (2021).
Objevila se také v televizním zábavném pořadu Máme rádi Česko.Kdo je Anežka Rusevová? Životopis Anežka Rusevová, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Anežka Rusevová

Národnost: česká
Datum narození: 21. 9. 1986
Místo narození: Praha, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Anežka Rusevová s blízkými na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Zirkon? Vzpomněli byste si co znamená slovo Digitální stopa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Perzekuce? Víte co je Apokryf?

Klíčová slova: herectví, místo narození, osobnost, narození, kde se narodila Anežka Rusevová?, biografie, kdo je Anežka Rusevová?, vysvětlení, popis, lexikon, národnost, osobnosti, životopis, Anežka Rusevová, Anežka Rusevová, wiki

Pojem Anežka Rusevová je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít heslo Anežka Rusevová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat pojem Anežka Rusevová ve Wikislovníku

Zkusit najít termín Anežka Rusevová ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Anežka Rusevová na Youtube

Najít výraz Anežka Rusevová na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Anežka Rusevová například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Anežka Rusevová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Anežka Rusevová? Kdy se narodila Anežka Rusevová? Kde se narodila Anežka Rusevová? Anežka Rusevová patří do sekce Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat osobnost, osobu, člověka Anežka Rusevová dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Anežka Rusevová i v jiné kategorii než je herectví.