Kdo je to?
Kdo je to Strašidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašidlo? Lidé, hanlivé

Strašidlo

Co znamená a jaký je význam slova Strašidlo?

Pojem „strašidlo“ má hodně významů. Jeden z významů je strašidlo jako pohádková postava, která straší lidi. Synonyma pro pohádkové strašidlo jsou „nestvůra, obluda, upír, netopýr, čert, bubák, čarodějnice“.
Další význam slova strašidlo se používá pro lidi v hanlivém spojení. Někdo vpadá jako strašidlo. Osoba je nevkusně nebo nemoderně oblečená, namalovaná či učesaná. Daná osoba děsí svým zjevem druhé v negativním slova smyslu. Synonyma pro člověka strašidlo jsou „hastroš, strašák do zelí, příšera, maškara, bubák, čert“.
Strašidlo je také neživá loutka, která stojí na poli straší nebo plaší ptactvo a zvěř. Jedná se o slaměného panáka ohavně či nevkusně oblečeného s kloboukem a koštětem. Synonyma pro neživou loutku jsou „vycpaný panák, strašák“.
Strašidlo můžeme chápat jako neviditelnou hrozbu. Synonyma pro neviditelnou záhadu jsou „vidina, přízrak, zjevení, přelud, duch, fantom, hrozba, příšera“.


Kdo je to Strašidlo? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Strašidlo? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Strašidlo doporučujeme sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Znáte pojem Akreditace? Vzpomněli byste si co označuje výraz Turbulence? Pamatujete si definici pojmu Kačaba? Znáte termín Artritida?

Klíčová slova: význam, informace, Strašidlo, hanlivé, definice, co znamená, wiki, lexikon, původ slova, Strašidlo, formulace, wikipedie, heslo, synonymum, vysvětlení, pojem

Pojem Strašidlo je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Strašidlo na Google.cz

Hledat videa s názvem Strašidlo na Youtube

Hledat pojem Strašidlo ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít termín Strašidlo ve Wikipedii

Hledat frázi Strašidlo ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Strašidlo například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Yahoo.com nebo v Google překladači.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Strašidlo

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Strašidlo? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Strašidlo? Definice pojmu Strašidlo se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Provozovatel v žádném případě neručí za aktuálnost, správnost a přesnost údajů zveřejněných na stránkách. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Vyzkoušejte nalézt informace pojem, definici, text, výrazdejme tomu například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Strašidlo i jinde než v sekci než v hanlivé.