Kdo je to?
Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Kdo je to Podruh?

Co znamená a jaký je význam slova Podruh?

Podruh byl námezdním pracovníkem, který bydlel a pracoval u sedláka. Známější je synonymum čeledín.Kdo je to, byl Podruh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Podruh? Lidé, historie

Líbí se vám definice kdo je to Podruh? Pak se podělte s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Marketing? Znáte pojem Liturgie? Pamatujete si definici pojmu Falešná svíčková? Vzpomenete si na definici slova Dobropis?

Klíčová slova: význam slova, Podruh, informace, wiki, přesný výraz, co znamená, kdo to je, etymologie, co je to Podruh?, heslo, definice, původ slova, přesný význam, termín, lexikon, kdo je Podruh?

Pojem Podruh je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Podruh ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Podruh ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Podruh na Youtube

Najít pojem Podruh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Podruh například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Podruh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podruh? Kdo to byl Podruh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podruh? Definice pojmu Podruh je v kategorii historie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz kupř. v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Podruh hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.